Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Padláson tárolt, 20-25 éves...

Padláson tárolt, 20-25 éves gyerekruhákat és játékokat elfogadnátok a nagyszülőktől?

Figyelt kérdés

A ti szuleitek tettek el valamit a majdani unokáknak?

Én nem igazán szeretném elfogadni, de sértődést sem szeretnék.


2023. aug. 28. 18:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó állapotban vannak, miért ne lehetne használni?

Anyáméknál úgy volt tárolva, hogy elég sok ruha, ágynemű, tökéletes állapotban megmaradt.

Több tízezer forintot spóroltunk így.

2023. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Ruhát csak módjával. Azért vannak jó dolgok, a lányom egyik kedvenc hálóinge az, amit a dédnagyanyja varrt a nagymamájának még annak fiatal korában, szóval több, mint 30 éves.

Játékok közül viszont tuti vannak szuperek régről is. A férjem gyerekkori játékai fantasztikusak, rengeteg lego, társas, imádom, hogy megőrizték az anyósomék. Bárcsak az én játékaim is meglennének. De még az anyósomnak is van egy kicsi kb. 45 éves legokészlete a saját gyerekkorából (ő most 55 éves, a férjem 34).

A mostani kisbabám hord olyan Scamp babaruhákat, amiket a most 18 éves unokaöcsém hordott. Kiságy, járóka szinten 18 éves, Brendonból vásárolták, és pont olyan, mint amit ma is lehet kapni, ötödikként használja őket. A mai huszonévesek azt hiszik, 20 évvel ezelőtt őskor volt, pedig nagyon nem. Esetleg néhány rossz minőségű műanyag es gumi tud úgy öregedni, hogy azt már jobb kidobni. De a legtöbb cucc nem ilyen.

2023. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Jaj én imádtam a mamánál apukám és a nagybátyám gyerekkori játékait. Akkora értéke volt.

Ki voltam akadva mikor a férjem családja minden gyerekkori cuccát elosztogatta és semmi nem maradt a gyerekeinknek.

A tesóm gyereke is imádta az apja gyerekkori cuccait. De ezek a dolgok csak a mamánál voltak. Nem vitte sem ő sem én haza. És mindenkinek volt rendes ruhája csak 1-2 darab volt a szülőkéből ami megmaradt.

2023. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
94%
Elfogadnám, megköszönném, mondanám, hogy át fogjuk nézni. Átnézném, ami törött, hordhatatlan az kuka (bár remélhetőleg nem tettek el törött játékot meg lyukas ruhákat), ami nem tetszik, de jó állapotú az adománybolt vagy anyaotthon, ilyesmi. Még az is lehet, hogy lesz benne egy-két dolog, amit tudtok használni.
2023. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni. Egy két darabot mindenképpen, eltenni, hordani hogy nem hiába vigyázott rá évekig.
2023. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!