Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Padláson tárolt, 20-25 éves...

Padláson tárolt, 20-25 éves gyerekruhákat és játékokat elfogadnátok a nagyszülőktől?

Figyelt kérdés

A ti szuleitek tettek el valamit a majdani unokáknak?

Én nem igazán szeretném elfogadni, de sértődést sem szeretnék.


2023. aug. 28. 18:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
85%

A játékokat igen. Egy csomó olyan játékot kaptunk, ami kicsit kopott, de már vagy nem kapható vagy sokkal rosszabb minőségben. A lányom egyik kedvenc plüsse is onnan van, az újak nem kellenek, csak az a félig vak, megsárgult kutya, de hát istenem :-)


Amúgy anyukámék most a nagyszüleik házában élnek, és a háromévesem kiásta az udvaron anyámék gyerekkori homokozó lapátját :-) azóta is azzal játszik.


A ruhák sorsa a tárolástól függene. Anyósomtól kaptunk, de azok sajnos agyonhasználtak és szakadtak voltak már, nem bírták az állást sem. Így elfogadtam, egy két jobb darabot látványosan elraktam, a többit némán kidobtuk. Nem akartuk megbántani őt, nyilván érzelmileg kötődött a saját fiai negyvenéves cuccaihoz, de már használhatatlanok voltak sajnos.

2023. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
24%
Ruhák nem ,játékok attól függ mik azok.
2023. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
78%

"Attól, hogy valaki kicsi és magatehetetlen még nem kell hlyén kinéznie, egy 20-25 éves ruhában pedig..."


Mondjuk nem mintha egy újszülöttnél vagy 1-2 évesnél bármit is számítana a kinézet. Pont ugyanolyan hülyén fog kinézni a sok csilli-villi szarban amint a szüleid ráadnak.

2023. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
84%

Igen, de átnézném.

A fiam örökölt borzalmasan ronda mellényt az apjától, azt látni se akartam. De ha ez a rondaság nincs jelen, nagyon is nagyra értékelem az ilyesmit. A takaróhuzatja is az apjáé volt, néhány játéka, és normális, vállalható ruhája is. Anyósomnál is ezekben a ruhákban van, szerintem nincs evvel baj.

2023. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
33%
" Vegyetek divatosat" pl a H&M -es gúnyák és társai?
2023. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
69%
Ha normálisan be voltak csomagolva akkor persze.
2023. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
95%
Állapottól és a tárolás körülményeitől függ. Ki lehet válogatni gondolom.
2023. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
67%
Kaptam volna olyan csomagot, amiben rengeteg műszálas ruha volt, ami a hajtás vonalaiban összetapadva rögzült, kemény és dohos volt. De anyósom szerint 40 éve ez szuper volt a férjemen. Megköszöntük és elmondtuk, hogy lányunk lesz, pici baba holmi nem volt közte, így elnapoltuk az elhozását addig, amíg belenő majd a születendő baba. Később "véletlen" elfelejtettük elkérni.
2023. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
72%
A 21-es adta a legszebb választ.
2023. aug. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
74%
Játékokat elfogadnám, ha jó állapotban vannak
2023. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!