Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Padláson tárolt, 20-25 éves...

Padláson tárolt, 20-25 éves gyerekruhákat és játékokat elfogadnátok a nagyszülőktől?

Figyelt kérdés

A ti szuleitek tettek el valamit a majdani unokáknak?

Én nem igazán szeretném elfogadni, de sértődést sem szeretnék.


2023. aug. 28. 18:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
70%
Ruhát, ágyneműt és ilyesmit nem. Játékokat simán, ha olyan fajták, amiket meg lehet tisztítani.
2023. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
29%
Kizárt. Lehet lepontozni, nem érdekel.
2023. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Zowie ***** válasza:
92%
Az én anyukám az összes jó állapotban lévő játékomat, mesekönyvemet elrakta, hogy majd jó lesz a leendő unokának, de mivel unoka nem lett, ezért rokon gyerekeknek lett odaadva, aminek nagyon örültek. Mondjuk volt egy két olyan plüssállat, amit nem engedtem elajándékozni, most is ott pihennek a padláson.:)
2023. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%

Nincs baj azzal, ha van használható kisautó pl. (ismerősi körben is került elő ilyen, amivel játszott a kisfia), vagy pl. annak idején voltak szép babák, amik ma is használhatóak (bár ez lehet, nagyobb érték, de megfelelő korú kislány akár tud is vigyázni rá), szóval lehetnek kincsek is közte, nem beszélve arról, hogy a gyerek számára is érdekes lehet, hogy pl. apa/anya játszott ezzel régen - meg lehet tisztítani, átnézni.


Ha nem jól voltak tárolva, vagy valami tönkretette őket, az egy más kérdés.

2023. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
28%
ruhakat nem. ha sertodes lehetosege van elfogadom es elrakom...ennyi
2023. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
74%
Ha jó állapotúnak tűnnek, akkor persze, de az se mindegy, mekkora gyerekre kell. Pici babára nem adnék ilyen régi ruhákat, de nagyobb gyerekre mehet, ami nem olyan szép, az lehet játszós ruha. Ami meg koszos, foltos, csúnya, ki kell dobni...
2023. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
57%
Tudomásul kell venni, hogy a fogyasztói társadalom nem erről szól. Vedd meg és dobd el. Vegyél divatosat. Nagyon kevesen vannak, akik úgy nőttek fel, olyan nézet- és szokásrendszert hoztak magukkal, hogy megbecsüljék a már használt, de még használható tárgyakat. Sőt, egy családon belül is lehet jelentős ellentét.
2023. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
22%

Csak a régi legoimra tartottam igényt, a ruhákra nem!

Attól, hogy valaki kicsi és magatehetetlen még nem kell hlyén kinéznie, egy 20-25 éves ruhában pedig...

2023. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
91%
Az anyósom horgolt egy gyönyörű hófehér baba takarót a fiának 40 évvel ezelőtt. Én a lányaimat ezzel takartam. Majd kimosva elraktam az unokáinknak. Nagymamám az édesanyám babáját rakta el a gyerekeim játszanak vele, én is azzal játszottam. Nincs ebben semmi rossz ha használható, jó állapotú. Én joszivvel nézek a takarora és a babára is. Ha a gyereim használni fogják használják ha nem akkor megmarad emlékbe.
2023. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
85%
20-25 éves ruha chhhh kb ugyanazokat veszitek most 40k ért ... Emlékezzetek vissza az usankára... Mekkora szám volt milyen drága volt mikor újból bejött anyám akkor húzott elő 3 db olyat.
2023. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!