Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szted nagyszüleimnek igaza...

Szted nagyszüleimnek igaza van? Miaz hogy ki élt még kétszer?

Figyelt kérdés
Azt mondják, vegyek évente 2x cipőt meg ruhát.. meg nagyok ritkán egyek gyrost pizzat stb. Rakjam a pénzt.. mondtam nekik : van pénzem, mindenem megvan akkor miért ne éljek egy kicsit? Ők mindig a pénz rakason vannak. Inkább nemjönnek el unokáik meg gyerekeik szülinapjára sem nehogy venni kelljen valami ajándékot, mert akkor miből raknak félre.. 65 évesek egyébként. Otthonukat is megeszi a penész szinte de több millió van nekik félre rakva a sírkőre...mindig ezt fújják belülről meg csupa piszok nekik a fal meg csirkefarhátakat esznek... és mondjak sporoljak sokat mondtam egyszer élünk, és az volt a felelet: ki élt még kétszer??
2023. szept. 5. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Igazuk van.
2023. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Az én egyik nagymamám volt hasonló, de ő másokat nem akart meggyőzni ezen szokásáról szerencsére. Mi nem vásárolgatunk sokat, viszont sokat utazunk.


Már nem fognak megváltozni. Viszont annyit mindenképpen meg tudsz tenni, hogy nem beszélsz nekik a vásárlási szokásaidról.

2023. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerű: Ne reklámozd nekik mire költesz.
2023. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
1. Kérdés: Nincs igazuk, és mit szólnak bele 2. Kérdés: Egy f****ság
2023. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Oké, és?
2023. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
22%
Csokonay Vitéz Mihály: Zsugori uram
2023. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

2 véglet vagytok.

Ők zsugoriak, te meg szórod a pénzt.

A 2 között kéne megtalálni az "aranyközéputat" élni is, spórolni is.

2023. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Szórni nem kell a pénzt, de az nagyon erős túlzás, ahogyan ők viselkednek.
2023. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Abban igazuk van, hogy spórolnod kéne. Lehet élni havi 2-3 alkalommal is.

Viszont milliókat sírkőre költeni... mit gondolnak, kiugranak a sírból rendben tartani, vagy mit akarnak? Sosem értettem ezt.

2023. szept. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom nekik részük volt a nagyon nagy szegénységben, mikor még kenyérre se futotta. Megtanulták, hogy spórolni akkor kell amikor van. Ők ugyanúgy élnek mint régen amikor nem volt pénzük. Ezt tiszteletben kell tartani.

Én fogadtam anyámnak takarítónőt(ő fizette) mert mikor rosszul volt a pofánk égett a mentősök előtt. Na azóta jobban vigyázz a rendre.

2023. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!