Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szted nagyszüleimnek igaza...

Szted nagyszüleimnek igaza van? Miaz hogy ki élt még kétszer?

Figyelt kérdés
Azt mondják, vegyek évente 2x cipőt meg ruhát.. meg nagyok ritkán egyek gyrost pizzat stb. Rakjam a pénzt.. mondtam nekik : van pénzem, mindenem megvan akkor miért ne éljek egy kicsit? Ők mindig a pénz rakason vannak. Inkább nemjönnek el unokáik meg gyerekeik szülinapjára sem nehogy venni kelljen valami ajándékot, mert akkor miből raknak félre.. 65 évesek egyébként. Otthonukat is megeszi a penész szinte de több millió van nekik félre rakva a sírkőre...mindig ezt fújják belülről meg csupa piszok nekik a fal meg csirkefarhátakat esznek... és mondjak sporoljak sokat mondtam egyszer élünk, és az volt a felelet: ki élt még kétszer??
2023. szept. 5. 17:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha 65 évesek, akkor 1958 körül születhettek. Azért akkoriban létbiztonságban éltek az emberek, az pont az az időszak volt, amikor nem éheztek. Csak a legtöbb emberben valahogy az él még mindig, hogy aki idős, az azért gyűjtöget, mert "a háború alatt megszokta", holott a mai 75 évesek is már békében születtek, azt sem tudják mi az a háború, nélkülözés. Tudom, rendszerváltás, munkanélküliség, szegregátumok, stb., de akkor is, pont ez a korosztály, aki egy viszonylag kiszámítható, biztonságos életben szocializálódott.
2023. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, hogy megosztottad ezt az információt velünk.
2023. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Csekkold le rögtön a horoszkópjukat is. Lehet, hogy valami spórolós csillagjegy.
2023. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!