Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Sos! Hogy bírjam ezt ki?

Sos! Hogy bírjam ezt ki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néhány hétre arra kényszerültem, hogy a Mamámnál legyek. Engem ő nevelt fel, amiért hálás vagyok meg szeretem is, de elviselhetetlen amit csinál egész nap. Depressziós, plusz Alzheimer-kóros, egész nap panaszkodik, a halálról beszél, meg arról, hogy minden milyen rossz, meg ez hogy halt meg az hogy halt meg. Fel alá járkál a lakásban, zajol, rám nyit öt percenként. Éjszaka arra kelek, hogy takarít, vagy éppen hangosan beszél magában. Nem tudok aludni sem..aztán meg ha nem egész nap vele foglalkozok, akkor jön a lelki zsarolás. Tudom, hogy csak pár hét, de akkor is megőrülök. Én most egy válság helyzetben vagyok, elveszítettem a munkám, ki kell találnom mihez kezdek az életben tök egyedül. Ez egy megterhelő állapot, és nem is tudok koncentrálni saját magamra így.. Beülök kávézókba pár órára, meg elmegyek a városba, de ennyit tudok tenni. Barátaim ebben a városban nincsenek..teljesen ki vagyok merülve és nem bírom ezt így..:(


28/N



2023. szept. 8. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó lenne minél előbb megoldani a 0-24 órás felügyeletét, mert tragédia lesz a vége. Anyukám szintén Alzheimeres volt, egyedül lakott, húgom pár házzal odébb. Fogadtunk mellé ottlakó gondozót, de néhány hét után elüldözte, sajnos agresszív volt a betegségtől. Szóval, húgom reggelente benézett hozzá és kb. október elején egyszer ott találta az udvaron, ugyanis kiment a lakásból és nem tudta, hova kellene visszamenni, ott üldögélt hálóingben. Úgy megfázott, hogy tüdőgyulladással kórházba került, de a legyengült immuntendszere nem bírta és elhunyt.
2023. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
azóta mi a helyzet kérdező?
dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!