Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Titeket segítettek a szülők...

Titeket segítettek a szülők elindulni a nagyvilágba amikor kijáratot az iskolákat?

Figyelt kérdés
Akár pénzben vagy kaptatok saját ingatlant. Stb

2023. szept. 8. 23:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem, sőt…

Páromat pedig mindenbe, néha úgy gondolom túlzottan is. Szerencsés ☺️

2023. szept. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nagyszülők is, szülők is.
2023. szept. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon gáz az a balfék, aki mindenkit lepontoz, akit támogattak...ez már az irigységnél betegebb állapot.
2023. szept. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%
Apu meghalt, mikor 19 voltam. Örökségem annyi volt, hogy rendeztük belőle a szülői ház hitelét. Anyu azzal támogatott, hogy nála lakhattam az egyetem alatt és még utána 3 évig. Most sikerült a férjemmel külön otthont teremtenünk, eddig hol náluk, hol nálunk laktunk és beadtunk a költségekbe.
2023. szept. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Anyagilag nem, mert nem volt miből. Érzelmileg még ma is, pedig már 50-hez közelítek
2023. szept. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%
Jogsit állta anya mivel csak ő nevelt.Aztán a külföldre utazásom is, a többit megoldottam magam.8 éve a párommal lakom és épül a közös házunk szintén külföldön.Sokat köszönhetek anyának pedig 3 gyereket nevelt fel.De mindháromnak kitudta fizetni a jogosítványt.
2023. szept. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%

Teljes mértékben támogattak. Apukám meghalt, örököltünk egy jelenleg 50-60 milliót érő családi házat pesti agglomerációban. Annak az 1/3 része az enyém lesz, tökéletes startolás.

Anyukám pedig vett még egy lakást, ebben élünk jelenleg a párommal. Rezsi kb 20 ezer, nem kér bérleti díjat, az egyetlen kikötése hogy spóroljunk. Így el tudunk rakni fejenként legalább 100 ezret/hó.

2023. szept. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem támogattak. De még gyermekkoromban sem kaptam igazából semmit.
2023. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%
Amennyire tőlük telt, igen. Taníttattak, otthon lakhattam egyetem után is, de se lakást, se autót nem raktak a popóm alá, de nem is vártam tőlük.
2023. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mindent álltak, lakást is kaptam. Amikor a ferjemmel epitkeztunk kesobb, akkor is sokst segítettek. Sokat köszönetek nekik.
2023. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!