Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Titeket segítettek a szülők...

Titeket segítettek a szülők elindulni a nagyvilágba amikor kijáratot az iskolákat?

Figyelt kérdés
Akár pénzben vagy kaptatok saját ingatlant. Stb

2023. szept. 8. 23:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
57%
Jogsi, egyetem, lakások, törődés, mindent megkaptam, úgy érzem szerencsés vagyok.
2023. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
A szüleim anyagi helyzetük miatt nem tudtak segíteni mikor elkezdtem dolgozni. Az egyetem után náluk laktam 3 évet de pénzt nem fogadtak el tőlem. 3 év alatt összespóroltam az önerőt és vettem egy lakást hitellel.
2023. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem segítettek mert nem volt miből.

Sajnos betegek lettek a szüleim elég fiatalon így most én segítem őket.

2023. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem, pedig megtehették volna anyagilag, de így is jól boldogultam. Érzelmileg támogatták páran a családból.
2023. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
57%
ok alltak az iskolaztatasom egyetem alatt vegig tamogattak azt tanulhattam amit szeretek es lett egy szakmam. mast nem tudtak adni. Tehat edzkozt adtak hogy magamnak elerhessem amit akarok/tudok.
2023. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
80%
Van egy mondás: "A gyerekeknek vagy gyökereket (anyagi javak) vagy szárnyakat (lehetőségek) adj. Én egyedülállóként neveltem fel a lányomat; kifizettem a jogosítványát, 6 éves nappali egyetemre jár (most 4.es, szerencsére államilag finanszírozott), a lakásomban lakik a párjával, aki dolgozik, én a páromnál lakom. Havi apanázst kap tőlem (havi 120.000 Ft, ennyit tudok adni), nyáron elviszem őket nyaralni, ünnepekkor megvendégelem őket, bármikor jöhetnek hétvégén ebédre. Szerényen, de megélünk, amíg nem lesz saját jövedelme. Szóval, igyekszem segíteni, a lehetőségeihez képest.
2023. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Metionin ***** válasza:
88%
Érettségi után mehettem amerre láttam.
2023. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
57%

anyám eljött kezesnek a lakáshitelünkhöz

az öcsém meg kapott egy lakást...

2023. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
80%
Végülis mondhatjuk, mert nem rúgtak ki az utcára. Nekem ez elég nagy segítség, mivel nem keresek annyit, h fenntartsak egy albérletet egyedül.
2023. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!