Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért erzem ugy mintha élne a...

Miért erzem ugy mintha élne a mama? Mintha csak elment volna itthonról a kórházba es varom haza mintha majd jönne?

Figyelt kérdés
dec. 12. 20:48
 1/6 anonim válasza:
100%
Nagyon szereted, sok emléked van vele, szereted, hogy vissza jöjjön.
dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mikor ment el? A gyásznak több lépcsőfoka van, most tagadod a halálát. Sajnálom. Majd szépen elengeded, ahogy az idő múlik.
dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor halt meg? Eltudtál tőle búcsúzni? Együtt éltetek? Ha igen akkor valószínűleg az is rátesz hogy az életed része volt nap mint nap. Nem tudom hogy mikor lesz könnyebb, már sok ideje hogy meghalt az akit nagyon szerettem, de még mindig hiányzik, még mindig gondolok rá.

Részvétem.

dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Szeretted nagyon és hiányzik.
dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tesitanárommal volt hasonló akit nagypapámként szerettem.Mindenki nagyon szerette Józsi bácsit és olyan, mintha csak nem jött volna be tanárnak többé.Felfoghatalan
dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm férje mondott hasonlót. Ő a 19 éves fiát veszítette el autóbalesetben. 1,5 évvel a fiuk halála után mondta, hogy olyan, mintha élne, nem tudják felfogni, hogy nincs. Olyan érzés, hogy elutazott külföldre több évre, és majd visszajön...

Szóval létezhet ez az érzés.

dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!