Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Inkább menjek ki olyankor de...

Inkább menjek ki olyankor de nem szabad feleselni szülőkkel és nagyszülőkkel?

Figyelt kérdés
sok embertől hallotam már hogy hiába vagyok nagykorú saját lábamon álló, akkor sem szabad vissza feleselni szülőkkel se nagyszülökkel ők mondjanak amit akarnak én olyankor jöjjek ki és kész. igaz ez? 23N
jan. 12. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. A véleményedhez van jogod, akkor is ha éppen gyerek vagy, csak nem mindegy hogy tálalod fel, de ez minden embernél igaz, nemcsak a szüleid esetében.
jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a megfelelő stílust találd meg és akkor senki nem tud pampogni, hogy hogy beszélsz

ha udvariasan és kedvesen küldesz el a p**ba valakit, akkor nem is fogja először felfogni, de érezni fogja hogy valami nem oké, és ne b**szogasson téged

jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Feleselni a kisgyerekek szoktak. Egy nagykorú maximum vitatkozik.

Azt pedig nem tilos, ha udvariasan teszed.

jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
#3. Nem, csak fogyatékos biztosan.
jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tartom a normális hangnemet, de a porig alázást nem viselem a szülőktől sem, ígyis 19 évig megtettem.
jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem velük élsz akkor hagyd rájuk nem kell feleselni

Viszont ha velük laksz akkor ezt meg kell beszélni

Amúgy 23 évesen tudni kell a sarkadra állni

jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb elkerülni a vitát.
jan. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek joga van a véleményéhez és ezt meg is oszthatja másokkal, ha pedig téged szapulnak, egyáltalán nem kell csöndben tűrni. Az viszont tény, hogy feleselni a gyerekek szoktak, sokkal jobban fáj a másik félnek, ha nyugodt hangnemben, mosolyogva fejted ki a véleményed, amiből nem engedsz.
jan. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg neha kiakasztanak anyamek ezzel. 27 eves vagyok, evek ota kulon elek, ferjnel vagyok, nyaron anya leszek. Ossze szoktam veszni veluk amikor nem tartjak tiszteletben az akaratomat es a velemenyemet. Eszukbe kell juttatni, hogy attol mert a gyerekuk vagyok, mar felnottem es ne kezeljenek ugyanugy mint pl 10 evvel ezelott.
jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!