Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Átszoktad vinni a gyerekeket...

Átszoktad vinni a gyerekeket a szüleidhez hétvégére hogy kettesben tudjatok lenni a pároddal?

Figyelt kérdés

Mit mondasz ilyenkor nekik, miért viszed át a gyereket hétvégére?

A miénk még kicsi, kiságyban alszik, igy nem kell attól tartani hogy este ránknyit vagy dörömböl a szobaajtón.


Az én szüleim messze laknak, nem tudjuk csak ugy átvinni hétvégére pedig ők szó nélkül vigyáznának rá.

Anyósomék viszont nem laknak messze, de a feleségem nem mondaná nekik hogy vigyázzatok a gyerekre szombaton mert kettesben akarunk lenni, ők meg soha nem ajanlják fel hogy vigyük át az unokát. Most is ugy kellett megkérni őket hogy vigyázzanak rá legalább 1-2 órára hogy eltudjunk menni vásárolni nyugodtan


márc. 23. 12:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
85%
Bébiszitter. Annak nem kell magyarázkodni
márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:

A babysitter annyit kerne orankent mint amennyi az en oraberem :D

Szoval penteken azert dolgoznek hogy a penteki fizetest odaadjam neki szombaton, mikozben anyosom nem dolgozik semmit mar lagalabb 20 eve es aposom is otthon van minden hetvegen

márc. 23. 12:55
 3/67 anonim ***** válasza:
81%
Mi néha játszószobába visszük. Természetesen nem egész napra. Neki is jó, és nekünk is. Szeret oda járni.
márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
85%

Hát kérdező, valamit valamiért...


Mi nem szoktuk átvinni, tudunk programozni ha elaludt. És ha kiságyban alszik, gondolom a feleséged se dolgozik így vicces anyósodra kiabálni ezt. Plusz, ha hétvégén akartok kettesben lenni, valószínűleg te is otthon vagy hétvégente, csak apósodtól sajnálod?

márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
94%

Anyósod meg nem ingyen bébiszitter.

Ennyi erővel hívd meg a szüleidet hétvégére hozzátok és vigyázzanak ők a gyerekre, amíg ti elmentek randizni kettesben.

márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
91%

"A babysitter annyit kerne orankent mint amennyi az en oraberem :D"


Nyilván nem ingyen dolgozik.


"Szoval penteken azert dolgoznek hogy a penteki fizetest odaadjam neki szombaton, mikozben anyosom nem dolgozik semmit mar lagalabb 20 eve es aposom is otthon van minden hetvegen"


Es? Majd ők eldontik, mivel szeretnék tölteni a szabadidejüket. Ha az én gyerekem vagy velem állna így hozzá majd a jövőben, ha gyerekük lesz, egy másodpercre se vigyaznek az unokára. Az én időmet én osztom be, azzal nekem senkinek nem kell elszamolnom.

márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
83%
A nagyszülők nem ingyen szitterek.Ha nem akarnak rá vigyázni, akkor nem fognak,és ezen nincs jogotok megsértődni.Amúgy mi akkor voltunk kettesben otthon,mikor már oviba jártak,és mindkettőnknek szabad apja volt esetleg.Először 6 évesen aludtak nagyszülőknél,vagy unokatesóknál.Előtte nem akartak,sírtak.Ha a tiétek még kiságyban alszik, akkor véleményem szerint korai is ilyesmit tervezni.Persze mindenki máshogy gondolja,érzi,de a mieink pl ekkora korban nemhogy éjszakára,de pár órára sem voltak nélkülünk.
márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
90%

semmit mert amikor én kėrtem anyukámat ilyenre akkor nekem is magyaråzkodnom kelett meg időpontott kelett mondanom és betartani nem szivesen vigyázott a gyerekeinkre .

igy nem is kértem meg szivesen ,ha ėtterembe akartunk menni akkor mentünk mikor oviba voltak és szabadnaposak voltunk.

márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
63%

Minek csináltatok gyereket, ha le kell passzolni ahhoz, hogy nyugodtan tudjatok menni bárhová is? Feltételezem mérlegeltétek, hogy nem olyan lesz mint egy farkasfalkában, hogy a rokonoknak/szomszédoknak csináljátok, hanem megváltozik az életetek.


Oké, hogy a nagyik néha szívesen vigyáznak rá, de sok esetben a nagyszülők is dolgoznak még, nem ingyen bébiszitterek.

márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
68%
Nem kértem meg őket! Két gyerekünk van, 14 és 8,5 évesek. A nagy 6 éves volt, amikor először ott aludt a mamánál. Most is csak ritkán alszanak máshol. Ha kettesben akartunk lenni, akkor voltunk, amikor este már elaludtak. Ha el KELLETT mennünk valahova, akkor vigyáztak rá, egyébként sokszor jönnek velünk. Nem vagyunk a lepasszolós fajták.
márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!