Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Átszoktad vinni a gyerekeket...

Átszoktad vinni a gyerekeket a szüleidhez hétvégére hogy kettesben tudjatok lenni a pároddal?

Figyelt kérdés

Mit mondasz ilyenkor nekik, miért viszed át a gyereket hétvégére?

A miénk még kicsi, kiságyban alszik, igy nem kell attól tartani hogy este ránknyit vagy dörömböl a szobaajtón.


Az én szüleim messze laknak, nem tudjuk csak ugy átvinni hétvégére pedig ők szó nélkül vigyáznának rá.

Anyósomék viszont nem laknak messze, de a feleségem nem mondaná nekik hogy vigyázzatok a gyerekre szombaton mert kettesben akarunk lenni, ők meg soha nem ajanlják fel hogy vigyük át az unokát. Most is ugy kellett megkérni őket hogy vigyázzanak rá legalább 1-2 órára hogy eltudjunk menni vásárolni nyugodtan


márc. 23. 12:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
28%

38as, nem lett volna jobb gyerek helyett egy kismacska, ha már nem tudtok felnőni a feladathoz?

Anyádéknak is de jó lehet hogy rájuk van sózva az unoka mert te szét akarod tenni a lábad a férjednek meg berúgni... gratulálok igazi minta szülők. Bár ebben a helyzetben jobb is a kicsinek másnál, minél többször.

márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
86%

A probléma azzal van, 38, hogy a kérdező részéről ez egy elvárás az anyósáék felé, mert "anyosom nem dolgozik semmit mar lagalabb 20 eve es aposom is otthon van minden hetvegen" .

Nekem nincs unokám, egy darabig szerintem nem is lesz, de ha lesz és így áll hozzá majd a gyerekem, vagy a párja, hidd el, egyszer sem fogok vigyázni arra a gyerekre. A nagyszülő nem ingyen bébiszitter ám. Lehet vele beszélni, meg lehet kérni hogy vigyázzon a gyerekre, de nem kell azt alapnak venni, hogy az ő életének az unoka körül kellene forognia

márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
40%

38-as vagyok. Látom a sok művelt minta p*unci már k*rvának kiáltott. Nálunk ez havonta- 2 havonta 1 alkalom. Mellesleg nem lepasszoljuk, bármilyen hihetetlen ,de a nagyik szeretnek az unokával lenni. Nahááááát mik vannak mi? Nem baj ám a gyereknek ,ha anyuka cicijéről leszakad néha.

Aki írta hogy felkéne nőni a feladathoz...

Üzenem neki, hogy megkérdezném a férjét, hogy nem unja e, a sötét szobába lefektetés utáni kényszer szexeléseket... biztos tele van szenvedéllyel az élete. Ja nem, nekik nincs ilyenre igényük, mert már felnőttek.

márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
54%
2 havonta egyszer nehogy már ne lehessen egy babysittert kifizetni...
márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
50%

43as ja hogy apuka odanőhessen ahhoz a cicihez:-D


És miért gondolod, attól hogy nem visítok mint egy malac fényes nappal a nappaliban, attól unalmas a szexuális életünk?:-D Értem én a kolbász a legfontosabb, mert besavanyodsz ha nincs alád pakolva rendesen és félsz hogy a férjed lelép ha nem elégíted ki minden téren a gyerek kárára is akár.

márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
100%
42es: pont erre írtam, hogy azt kell mérlegelni, hogy milyen az anyós meg após vérmérséklete, mennyire nyitott az unokázásra, stb, nem pedig evidensnek venni, hogy "ja, hát ő a nagyszülő, akkor kötelessége vigyázni rá".
márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
100%
Na de ha nem kéritek meg őket ők honnan tudják hogy egyáltalán a gyerek jól érezné magát ott sokáig, vagy el lenne? Nektek kell tudni mikor érik meg rá, aztán meg lehet beszélni a nagyszülőkkel. Nem tudom mekkpra a tietek, de a mienk is kiságyban alszik 6 hónapos kora óta , most csak 9 hónapos, szoptatom még, szóval tuti nem lenne el nélkülünk. Nem is merült fel hogy otthagyjuk, de később ha megbeszéljük biztos szívesen látják a nagyszülők. Senki sem gondolatolvasó, de nem anyósékat kéne szapulni mindenért, hanem első körben mondjuk a nejeddel megbeszélni.
márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
75%
47-es: nekem még nincs gyerekem, de anyámra max akkor bíznám a gyerekemet, ha a másik variáció egy pedó lenne... Vagy inkább keresnék a föld alól is egy harmadik alternatívát. Na meg ha a párom szüleiről végül kiderülne, hogy ja, hát csak nem akarnak unokázni, mert csak rájöttek, hogy annyira nem kényelmes, ahogy gondolták-van ilyen, na-, arra is lenne B terv.
márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%
48, oke de a kérdező rábízná anyósékra, különben nem kérné számon rajtuk..
márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
100%
49es: egen, erre szeretnék kilyukadni, hogy esetleg arra is gondolni kellett volna, hogy lehet, nem olyan gyakorisággal szeretnének az unokákkal lenni, mint ahogy ő gondolja. Vagy egyáltalán nem akarják. Meg nem evidencia, hogy csak azért, mert az ő unokájuk, bármikor lehet ugrasztani őket.
márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!