Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » El kéne mondanom nagymamámnak,...

El kéne mondanom nagymamámnak, hogy nagypapám megcsalta?

Figyelt kérdés
A nagyszüleimnél voltam hétvégén, ebéd után kicsit elvonultam tanulni. Nagypapám utánam jött az emeletre és valamiféle őszinteségi roham keretében elmesélte, hogy egy osztálytalálkozóján ott volt a kamaszkori szerelme, akivel annak idején nem lehettek egymáséi, mert a csaj apja tiltotta őket egymástól. Ezt így több évtizeddel később be is pótolták, igaz, a nőnek is van férje és unokái. Zavarbaejtő részletességgel mesélte (pózok, stb.), én meg csak ott ültem lefagyva, köpni nyelni nem tudtam... nagymamámmal lassan 60 éve házasok, megvannak a maguk kis vitái, de egyébként jól megvannak. Fogalmam sincs, hogy miért avatott be, azt meg végképp nem tudom, hogy most én mit kezdjek ezzel az infóval. Undorító, hogy nagymamám háta mögött ezt csinálta. Ha nem mondom el, akkor falazok neki, de ha elmondom, akkor egy egész életnyi házasságba rondítok bele (igaz, nem én vagyok az igazi bűnös). Mit kéne tennem? Azóta nem hagy nyugodni ez az egész...

ápr. 15. 19:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem túl életszerű történet, főleg annak fényében, hogy a gyakorin garázdálkodnak nagy mesélők is, így már gyanakvó a rendes ember.

Nagyapa pózokat részletez az unokának, csak úgy váratlanul.

Ez ilyen szokás általában.

ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

És a nagypapa - meg a valaha volt szerelme is - elmúlt 75 éves. (Lévén a nagypapi már 60 éve házas..)

Nem állítom, hogy a vén kecske nem nyalja már meg a sót, de jellemzően nem egy 75 éves nőre gerjed.

ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a történetet én nem tudom elhinni.
ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%
Egyértelmüen kitalált történet, egyrészt egyetlen nagyapa sem mesél ilyet az unokának, másrészt - és ez még problémásabb - akkoriban nem voltak divatban "pózok", vagy a nö volt alul, vagy esetleg a férfi, de több nem volt ismeret MO-on akkoriban.
ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
62%
El ne mondd, nem szabad a mamát felzaklatni! Ez már a múlt amúgy is.
ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezö. Érdekelne a nemed és a korod. Valamint: a nagyapád általában szeret mesélgetni, sztorizgatni, esetleg loditani is a jobb történet kedvéért? Alapesetben nagyon bizalmas-e a kapcsolatotok?
ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Vagy a nagypapa "nagyot mondó" -kb. 80 évesen-, vagy te.
ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%

Ezt tényleg kamusztori.

60 év után egy szóra karjaiba fől a nőci, ja persze..., aztàn titkolja a nagyapó, de pont az unokája előtt felvág, haha...

ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%

Az en nagymamam olyan 80+eves lehetett mikor kendozetlen őszinteséggel meselt arrol, hogy nem volt ám minden úgy mint a mesébe. Hogy hanyszor verte elna dédöregapam öket mert kiszoktek a bálba. És még hányszor nem verte el őket mert sikerult titokba vissza osonni. Hogy ki kivel mit muvelt a fáskamraban es a széna kozt. Hogy egy masik fiuba volt szerelmes , de oregapamhoz adtak. De papa jo ember megszerettek egymast boldogok.

A szaftos reszleteket megtartanam magamnak , de higyjetek el kepesek az oregek fura dolgokat meselni az unokaknak.

Mar elmult 80 mikor "osszejott" a szembeszomszed bácsival.

Meselte , hogy szoktak egyutt aludni meg csokoloznak . Szexeltek is volna. De az mar nem jott ossze. 😃


Anugy ne mondd el a mamadnak. Papad bizalommal fordult feled. 60 ev hazassagban vannak titkok mindket fel reszerol is. En nem bolygatnam meg . 😃

ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
Tedd azt, amit helyesnek vélsz.
ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!