Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Meghalt a nagymamám, és olyan...

Meghalt a nagymamám, és olyan furcsán érzem magam. Nektek milyen volt elveszíteni a nagyszülőket?

Figyelt kérdés
Igazából azért nem lepett meg, hogy meghalt, mert 2 hete kórházban volt már, és egyszer csak apám mondta telefonon, hogy haldoklik, és akkor szembesültem vele, hogy meg fog halni. Éppen a barátomnál voltam, szóval nagyon sírtam mikor letettem a telefont. Ma megint voltam nála (a temetés amíg le nem megy, addig nem nagyon megyek át hozzá, itthon kell lennem), és megint sírtam, pedig ma már egészen jó kedvem volt. Nem akarom túldramatizálni, és nem akarom erőltetni a fájdalmat. Szerintem az az őszinte gyász, amikor valaki csak annyira érez fájdalmat, amennyire tényleg érzi, és nem játssza meg magát. Csak mégis olyan rossz, még soha senkim nem halt meg. Félek, hogy a temetésen is mi lesz, nem akarok ott mindenki előtt sírni meg ilyenek :(

2012. márc. 30. 23:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De nem tudom, ott voltál-e, mikor meghalt, meg utána. Én igen, és fontos volt érezni, hogy kihűl, látni, ahogy a foltok megjelennek az arcán. Így lehetett tudni, tapasztalni, hogy már nem ő az. Máskülönben biztosan nagyon nehéz lett volna.

Csúnya betegsége volt, örültem, hogy már nem szenved tovább.

No meg nem is vagyok gyerek már, felnőttem.

2012. júl. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!