Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem tudom mit tegyek!?

Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a papám ma elment a hegyre. Ezzel nem lenne bajom, ha nem kocsival ment volna, és ha nem tudnám , hogy a hegyen nagy piálások szoktak menni. Attól félek , hogy befog rúgni (amit sajnos tudok, hogy így lesz), és a kocsit meg ő hozza haza . Ittas állapotban . Erre nem tudtok mit csinálni oké, elfogadom . (ezt most csak azért írtam le, mert már nem tudtam kinek elmondani .


A másik problémám az az, hogy ha épségben megjön , a mamámmal állandóan folyik a veszekedés és nem tudom mit tegyek ?! Hogy nyugtassam le őket? Mindig rászólok a mamára mert ő soha nem bírja befogni . De a papa meg mindig beszél,eszik, fel-alá járkál, mindent elmond százszor :/ Elmenni nem tudok, mert a mamával lakok . Mit csináljak? :/ mivel lehetne lenyugtatni őket? :(



2013. máj. 18. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
semmivel.menj be a szobadba és csukd be az ajtót.
2013. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól írja az első. Nem kell beleszólni, mert úgysem érsz el vele semmit, lehet még rosszabb lenne. Menj a szobádba, csukd be az ajtót és kész. Majd a papa és mama lerendezi ahogy eddig mindig is lerendezték maguk között.
2013. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))!
2013. máj. 19. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még annyit, ha tudod, hogy készülődik a kocsival a Hegyekbe, akkor gyorsan dugd el a slusszkulcsot, és menj be a szobádba. Így el lesz egy darabig a keresgéléssel. Persze az is kérdés, hogy te hány éves vagy.
2013. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 12 vagyok :)
2013. máj. 24. 17:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!