Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyünk nagyival, ha...

Kuroyuki Hime kérdése:

Mit tegyünk nagyival, ha elszabadul?

Figyelt kérdés

Barátom nagymamája kicsit elvetette a sulykot, és olyan vitába bonyolódtunk, hogy annak se vége, se hossza... szerencse, hogy senki nem fojtott meg senkit (egyenlőre).

Valakinek, valami ötlete, hogy mit lehet tenni nagyival?



2013. jún. 15. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy (legalább nagyjából) min kaptatok össze?
2013. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Egyszerűen lépjetek le vagy ne figyeljetek rá.

Az én nagymamám is ilyen,csak nem kell rá figyelni és egy idő után csöndeben marad,de ha látja rajtatok hogy érdekel a véleménye akkor csak ordítozás lesz a vége.

2013. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jah és a korotkat.

(1. voltam)

2013. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Daraboljatok fel egyenlore. Egyelore ennyit tudok mondani:)))
2013. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk, én és a párom.

Azon kaptunk össze, hogy barátom öccse, elcsórta barátom mobilját, mire ő visszaszerezte. Erre a kisöcsi elkezdett nyígni. Mire nagyi elkezdett ordítozni, aztán kilyukadt oda, h mi vajon mi mindent csinálunk a szobában kettesben (hozzáteszem: semmit, de nem baj), és ezt így közöltem is vele, hogy nagyon semmi olyasmit nem csinálunk, amire ő gondol. Aztán így meg úgy, h a gyereket bántalmazzuk, meg h h beszélünk, stb... aztán kis ku*vának nevezett -.-

2013. jún. 15. 18:40
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es :D :D
2013. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyjátok ott..és ne vegyetek róla tudomást, még csak ne is válaszoljatok...
2013. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eddig ezt tettük... de hiába nem veszünk róla tudomást, csak mondja és mondja, és nem képes abbahagyni...+ nem játszhatja el mindig, h elüldöz otthonról
2013. jún. 15. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem el otthonról, hanem rá em nézve, ki a szobából...
2013. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát esetleg szólj barátod szüleinek h szóljanak a nagyinak h hagyja abba a dolgot. Egyrészt tény az, h a kicsiket szokták védeni mert "még kicsi", de nem kell qvázni. Ha meg nem jön be ez sem, és az sem ha nem figyeltek rá, akkor beszéljétek meg vele a dolgot.


Nekem is volt egyébként ilyesmi helyzet. Csak ott a nagyi mindig azt fújta a barátomnak h miért nem megy vissza az exéhez és miért nem "csinálnak" neki unokát,merth ő nagyon szeretne 1 unokát amíg még él meg ilyenek... -.-"

2013. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!