Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek nagy elvárás a...

Szerintetek nagy elvárás a nagyszülőktől, hogy nyáron néhány hetet náluk legyen az unoka? Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 13:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
70%
Igen, nagy elvárás, ha még dolgoznak. A gyereknek lehet, hogy jó, de a nagyszülőknek is szükségük van pihenésre. Néhány nap rendben, néhány hét sok.
2013. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem a szüleidnek szültél gyereket. Ha nem tudnak, vagy nem akarnak segíteni, azt bizony el kell fogadni. Szerintem még haragudni sem haragudhatsz miatta.
2013. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Én csak az unoka szerepében tetszeleghetek, de nálunk sem volt sosem ilyesmi: unokanővérem 23 éves, én 21, öcsém 13, unokaöcsé pedig 8 éves. Unokanővérem anno sok időt töltött az anyai nagyszüleinknél, mert a szülei akár karácsonyra is lepasszolták, hogy kettesben lazítsanak; engem anya csak nagy ritkán engedett egy éjszakára, mert a mamám nagyon akarta. A fiúk soha nem maradtak ott.


Ez függ attól, hogy milyen a kapcsolatotok, a gyerkőc mennyire kedveli őket, a nagyszülők hogy viselkednek az unokájukkal, tényleg foglalkozni fognak vele stb. Engem a nagyapám 7 éves koromtól szekál(t), hogy miért vagyok balkezes, így igazán sosem vágytam ott alvós látogatásokra. És ha jó a viszonyotok, és pl panelban, vagy társasházban laktok, a nagyszülők meg kertes házban, az mindig jó móka egy gyereknek, a nagy kert, az esetleg ott levő állatok, stb miatt.

2013. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
50%
Az én szomszédaim is bébiszitternek vannak nézve, amit le is tojnék ha nem kellene a lárvaikat hallgatnom egész nyáron.
2019. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!