Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyukám nagyon elité és ez...

Anyukám nagyon elité és ez fáj, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Anyukámmal sosem volt jó a kapcsolatom,sosem kereset, apám már 2 éves korom óta,ott hagyott engem,így lett egy nevelő pedofil apukám,anyukám 12 éves korom óta ott hagyott a pedofil apukámmal,született egy kis öcsém őt magával vitte,engem le tagadott a pasija előtt hogy nincs lánya,csak 1 gyereke van,és az én anyukám meghalt.16 éves koromba lett egy szerelmem,akivel mai napig együtt vagyunk 21 éves lány vagyok.17 éves koromba eljöttem a pedofil apámtól,mert nem hagyott engem.mindenképp meg akart kapni,Anyukám kb 3 hete irt egy csúnya sms-t de nem is vettem észre ők ki mentek külföldre,tegnap törölgettem ki az sms-eket és észre vettem,hogy írt,amúgy is anyukám nagyon önző csak magára gondol 6 pasija van aki eltartja..

az sms-ben az volt hogy te csúnya hülye lány vagy,szar életed de ez a te életed jó szar nem támogatom,hogy ezt csinálod,te nem vagy olyan Okos hogy irodába dolgozz,és felejts el minket nincsen családod,mindenkinek elmondtam,hogy te egy Ku..va vagy stb,mert tudom,hogy mivel foglalkozol..Uristen:O kivagyok Bukva,anyám azt hiszi,hogy Ku..va vagyok?? igen nincs családom bár idáig sem volt,Irodában dolgozom,mint csicska munkás..:( ez van nagyon fáj mit kéne tennem,sajnos senkim nincsen kinek elmondhatnám.



2013. júl. 28. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
A barátoddal miért nem tudod megbeszélni?
2013. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Őt már nem érdekli,ezek a szarságok..
2013. júl. 28. 14:30
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha sokszor ezen kattogsz, akkor nem csodálom h megunta ezt a témát a barátod. Tény h nem könnyü feldolgozni, de próbáld meg elfelejteni és túltenni magadat ezen a dolgon. Neked és a barátodnak is jobb lesz. Felesleges arra gondolni h anyukád mit hisz rólad, ha tudod h annak nincs valóságalapja.
2013. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

"és az én anyukám meghalt."

"Anyukám kb 3 hete irt egy csúnya sms-t de nem is vettem észre ők ki mentek külföldre,tegnap törölgettem ki az sms-eket és észre vettem,hogy írt,amúgy is anyukám nagyon önző csak magára gondol 6 pasija van aki eltartja.."


Most akkor mi van?????????????

2013. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Állj talpra és ne foglalkozz ezekkel az emberekkel.
2013. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

4-es!


"született egy kis öcsém őt magával vitte,engem le tagadott a pasija előtt hogy nincs lánya,csak 1 gyereke van,és az én anyukám meghalt"


A kerdezot letagadta az anyja hogy nem az o gyereke!


Amúgy kedves kerdezo!

Ha ez mind igaz, akkor csak azt tudom javasolni hogy felejtsd el az ugynevezett anyadat.. :(

nincs valami dolog ami okozhatta ezt a merhetetlen gyuloletet az o reszerol? Tettel-e valami olyat, ami neki nem tetszett Esetleg? Miota tart ez?

2013. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de elég bunkó,szemét módon fogalmazta meg.

Én,a helyébe,szégyenembe elsüllyednék.

Normális ember ilyet nem mond.

-.-

2013. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Ha ok nélkül,ilyen,felejtsd el.


Nem érdemli meg hogy tudomást vegyél a létezéséről.

2013. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a helyedben megmutatnám neki milyen jó életem van nélküle:- amennyiben anyagi lehetőségeid és motiváltságod rendelkezésedre áll, továbbképezném magam -> jobb állás,

- barátokkal sok boldog programok: kirándulás, strandolás.... ezeket akár közösségi oldalon képek feltevésével melyen hatalmas a mosolyod..... :D

-egyszerűen élj magadért és azért ami, aki fontos neked és akinek te fontos vagy!

Mutasd meg neki! Ez nem bosszú, csak hátha elgondolkozik milyen értékes embert veszített el. Majd ha keres, légy nyugodt és mond el neki mennyi örömöd van az életben, légy pozitív és ne törőd azzal amit mond! "Nem az a fontos hogy mit mondanak, hanem hogy ki mondja"

2013. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A múltat nem lehet elfelejteni, de tudnod kell, hogy annak már vége és most te döntesz az életedről, amiből csak egy van! Szerintem nem szabad hagynod, hogy anyukád része legyen az életednek! Felejtsd el őt! Tagadd le, ahogy ő tette veled! (én ezt tenném) Ha nem szereted a munkád, akkor tanulj valaminek, ami érdekel. Sportolj, keress valami hobbit, csináld azt ami boldoggá tesz. :)
2013. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!