Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyukám nagyon elité és ez...

Anyukám nagyon elité és ez fáj, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Anyukámmal sosem volt jó a kapcsolatom,sosem kereset, apám már 2 éves korom óta,ott hagyott engem,így lett egy nevelő pedofil apukám,anyukám 12 éves korom óta ott hagyott a pedofil apukámmal,született egy kis öcsém őt magával vitte,engem le tagadott a pasija előtt hogy nincs lánya,csak 1 gyereke van,és az én anyukám meghalt.16 éves koromba lett egy szerelmem,akivel mai napig együtt vagyunk 21 éves lány vagyok.17 éves koromba eljöttem a pedofil apámtól,mert nem hagyott engem.mindenképp meg akart kapni,Anyukám kb 3 hete irt egy csúnya sms-t de nem is vettem észre ők ki mentek külföldre,tegnap törölgettem ki az sms-eket és észre vettem,hogy írt,amúgy is anyukám nagyon önző csak magára gondol 6 pasija van aki eltartja..

az sms-ben az volt hogy te csúnya hülye lány vagy,szar életed de ez a te életed jó szar nem támogatom,hogy ezt csinálod,te nem vagy olyan Okos hogy irodába dolgozz,és felejts el minket nincsen családod,mindenkinek elmondtam,hogy te egy Ku..va vagy stb,mert tudom,hogy mivel foglalkozol..Uristen:O kivagyok Bukva,anyám azt hiszi,hogy Ku..va vagyok?? igen nincs családom bár idáig sem volt,Irodában dolgozom,mint csicska munkás..:( ez van nagyon fáj mit kéne tennem,sajnos senkim nincsen kinek elmondhatnám.



2013. júl. 28. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Bocsánatot kérek előre is:de én azt mondom,örülj is annak,hogy nem akar egy ilyen nő az életed része lenni,és amikor téged le k...zott magábòl indult ki.Ha nem akarsz olyan lenni mint ő komolyan mondom örülj hogy nem érdekled!!!inkàbb jàrj gyülibe,ott megtalàlhatod"az igazi családod"
2013. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azonnal fordulj pszichológushoz, te lány... ezt egyedül képtelenség feldolgozni. A párkapcsolatodnak is jót tenne, ha nem neki panaszkodnál ezekről, de mindenekelőtt neked kell a segítség, hogy kimássz abból a szarból, amit ezek a senkiháziak teremtettek köréd. Erős vagy, hogy eddig is kibírtad, de most már ideje végleg letenni magadról ezt a terhet: kérd szakember segítségét.
2013. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én már rég lezártam volna annyival, hogy "többé nem vagy az anyám" és kész... most ilyen szülőre mit lehet mondani. hagyd a hátad mögött a múltad, sok sikert.
2013. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-asnál a pont, bármilyen hülyén is hangzik. Megmondta feketén, fehéren : neki nincs lánya, akkor minek foglalkozol vele? ;) Mondjuk az jobb kérdés : akkor Ő minek foglalkozik veled? Az SMS-eit meg ne olvasd el, amiről nem tudsz az nem fáj, elvégre.
2013. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Van valami fejlemény?

2013. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!