Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak? Nagymamámtól...

FogyiiFagyii kérdése:

Mit csináljak? Nagymamámtól agybajtkapok.

Figyelt kérdés
Anyával és a nagymamámmal lakom, anya sokat dolgozik vagy ha nemis dolgozik mindíg van valami dolga ezért általában énvagyok otthon nagymamámmal mindíg minden nap megkapom a rendszeres szidásokat kisebb/nagyobb dolgokét. Még amikor elsős voltam 1x nagymamám vitt haza a suliból és véletlenül beakadt a lábam a bicikli küllője közé és elestünk. Nagymamám elkezdett üvöltözni az út közepén és elkezdett felrángatni (szó szerint) de nem hagytam nekim mert baromirafajt, az egyikházból jött ki egy bácsi és ő segített felálni utána mikor sikerült hazamenni anyával elmentünk a kórházba és hát megvolt repedve a bokám ezért párhétig nem mentem iskolába, anya már akkor is sokat dolgozott ezét amikor egyedül voltam nagymamámmal mindíg bejött a szobábat és leordította a fejem hogy milyen szerencsétlen vagyok meg minden és utána be se jött... mind1 volt már rosszabb eset is amikor nemcsak én voltam a veszekedés fő célpontja hanem anya... ott már majdnem költözés lett a vége de mindenki maradt végül a helyén (sajnos) van egypár állatunk is 2paci, tehén meg ilyenek ezért amikor anya délutános énszoktam kint itatni, etetni meg stb. múlthét pénteken is én csináltam a dolgomat amikor jött nekem egy csomag, mama mondta hogy aza csomag nekem már nemjár, én meg mondtam hogy de igen, és átvettem. Erre nagymamám mondta hogy de az a csomag nemjárnekem meg hogy a multhónapba is már anya vissza küldte, és ekkor robbant egy nagy veszekedés és én este busszal elmentem keresztanyámoz, utána hívtam anyát hogy ez télleg igaz e meg minden és mondta anya hogy igen ő már egyszer visszaküldte a csomagot csak elfelejtett szólni és utána volt egy kissebb "megbeszélés" anyával is utána amikor anya hazament a munkából nagymamám vele is veszekedett anya meg a fejéhez vágta hogy mindíg ő kezdi a veszekedést ma meg mamám felhívta keresztanyámat és ővele is sikerült elhitetnie hogy én mindíg csak magamra gondolok,önfejű vagyok és más hülyeség, ezért keresztanyám is kiosztott.. amúgy nagymamám amelett hogy a fő hobbija a veszekedés még takaritani se szeret ezért még aztis én csinálom. Szeptembertől szerencsére kolis leszek de még ez az 1 hónap olyan hosszú :S 14/L

2013. aug. 5. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem ajánlhatok fel neked egy havi nyaralást nálam. Nálatok csak nökböl áll a teljes csapat?
2013. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Borzalmas a helyesírásod

2. Borzalmasan, összeszedetlenül fogalmazol, és érdektelenül írsz

3. Anyukáddal kell erről beszélned, mi sajnos nem tudunk segíteni

4. Mehetsz esetleg kollégiumba középiskolában (bár ahhoz kicsit össze kell szedned magad, hogy egyáltalán felvegyenek valahova, mert így...

2013. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden családban másként megy az élet.Neked ez jutott. A kollégium már egy fokkal jobb lesz a távolság miatt.
2013. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mond meg anyukádnak hogy el szeretnél költözni
2013. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne mondtani a mamádnak,hogy te már 14 esztendős vagy,te tudod milyen csomag jár neked.Ja am meg a koliba jobb lesz
2013. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!