Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nektek hogy esne az, ha a...

Nektek hogy esne az, ha a gyermeketek nagyszülei meg sem köszöntenék az unokájukat a születésnapján?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 11:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem foglalkozunk velük. A fiunk 15 hónapos lesz, anyósom 3 hetesen látta utoljára, apósom soha. Sőt, kijelentette, hogy nem is kívánja megnézni. Ezek után minek foglalkozzunk velük, éljenek csak magányosan.
2013. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"ennyit nem érdemel meg ez az ártatlan kis teremtés?!"


Ne haragudj, de ez nagyon hisztisen hangzik...

Mit foglalkozol vele? A kétévest biztosan nem érdekli, nem tudom, miért olyan fontos neked ez...

2013. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, EDDIG mindig megköszöntöttünk minden családtagot a születésnapjukon, névnapjukon (még második névnapon is), anyák napján.

Hiszti lenne részemről? Lehet, de akkor is csak bosszant! Egyébként gondolom sejtitek, hogy az anyósékról van szó. Ők már 10 éve leszerepeltek előttem, mint szülők, most nagyszülőként meg pláne!

Na mindegy! Kimérgelődtem magamat...


További szép napot mindenkinek!

2013. aug. 30. 15:50
 14/24 anonim válasza:
Tudod én ezen már fenn se akadok... a tulajdon apjuk elfeljeti, akkor mit várjak a volt anyósoméktól? Már rég nem érdekel, sőt mostanra a skacokat se, igaz, nem is mennek szívesen....
2013. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

Eleinte vacakul, de megszokod. Nálunk, amíg az én lányaim voltak egyedül, minden ok volt. Öcsémnek lett egy "hozott" lánya a felesége előző kapcsolatából, aki sokkal kevesebbet kapott, pedig próbáltuk mi kompenzálni a nagyszülők helyett. Most, h öcsémnek lett egy fia is, az a sztár, és mindenki más le van tojva. Pláne, hogy a lányaim már észreveszik és nem tűrik el az anyám zsarnokoskodását. A nagy gáz ebben az, hogy közben az öregek folyton azt hangoztatják, hogy ők mindenkit nagyon szeretnek, és mindenkinek egyformán adnak...

Hát így. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten...

2013. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Kunci77 válasza:
Nem lehet, hogy csak szimplán elfelejtették?
2013. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én is pont erre gondoltam, hogy lehet, hogy elfelejtették.

Anyuméknak összesen van 12 unokájuk így nem meglepő ha elfelejtik egyik-másik szülinapját. Apósomnak csak részünkről vannak unokái, de nem egyszer akkor döbbent rá, hogy valamelyiknek szülinapja van amikor tortával a kezünkben látott minket,(szomszédok vagyunk) vagy a nagyobb gyerek közölte vele, hogy ma van a szülinapja. Ilyenkor persze utólag felköszöntötte őket.

2013. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is! Á kizárt, hogy elfelejtették, mert az após elég precíz ezen a téren, meg amúgy is két unoka van. Pl. tavaly karácsonykor sem kapott a gyermekem ajándékot tőlük, míg a másik unoka igen. Mindegy, őket minősíti a viselkedésük, nem minket! De ahogyan az egyik kedves válaszadó írta, amilyen az adjon isten, olyan a fogadj is!
2013. szept. 4. 04:11
 19/24 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy így különbséget tesznek az unokák között.

Az egy dolog ha nem csípnek téged, vagy ellenezték a kapcsolatotokat, de a gyermeked akkor is az unokájuk, aki semmiről sem tehet.

Ebben az esetben módosítom a válaszomat:

Rosszul esne, de próbálnám elfogadni a helyzetet és mivel keresztény vagyok imádkoznék, hogy a kapcsolatunk pozitívan változzon.

2013. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Elfelejteni nem lehet,nagyon szomorú hogy sok nagyszülő

így viselkedik.Gyermeknek okoz vele fájdalmat.

Nyilván a szülőnek is nagyon rosszul esik.

Én mindig megkérem a nagyszülőket hogy a legnagyobb boldogság az hogy jöjjenek el nem kell hozni-venni semmit.

De ugye a gyerek várja.

2013. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!