Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyenek a nagyszüleim?

Miért ilyenek a nagyszüleim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nagyszüleim apai ágról huszon éve elváltak, nagyapám megnősült nagyanyám egyedül maradt. Azóta nem beszéltek nem férnek meg egymás mellett. Ünnepekkor se férnek meg egymás mellett. Na ez nem lenne akkora probléma, de: Nem érdekeljük őket! Évente max kétszer jönnek ki akkor is egy órára pedig 10 percre laknak mi többször megyünk, hozzájuk. Semmi olyan betegségük nincs ami miatt nem tudnának kijönni. Múltkor nagyapámék kijöttek kb fél órára úgy, hogy egy tábla csokit sem hoztak, szülinapomra nem kaptam ajándékot csak ballagásomra pénzt. Abszolút nem szegények, tehát nem azért nen adtak ajándékot. Miért sz.rnak le engem és a hugomat ennyire? A szüleimmel nincsenek rosszba. Az unokatestvérem 3 évvel fiatalabb, őt kb kéthetente látják. Pedig ő se lakik közelebb. Előre is köszi! 14f

2013. szept. 21. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Húú, hát...


Az unokatesód az vér szerinti, vagy az "új" nagymamád unokája? A férfiak hajlamosak elfelejteni a dátumokat, nem azért, mert rosszat akarnak, csak ilyenek. Ha nincs felhívva a figyelmük rá, akkor elfelejtik. Az új nagymamádnak, pedig ti nem vagytok rokonai, neki nem ti vagytok a legfontosabb, és a pénzügyeket általában a nők kezelik az idősebb korosztálynál.


Egyébként nem lehet tudni, hogy mi játszódik le bennük, az én nagymamám a nevemet sem tudta, amíg meg nem született a kislányom, azóta az első dédunoka és én vagyunk a kedvencek.


Anyósom azért duzzog, mert nagymama lett, hetente 2 órát látja a lányomat. Ha egyáltalán eljön látogatóba.


Unokatesóddal ne legyen ez miatt rossz kapcsolatod, bármikor megváltozhat a kapcsolatod nagypapáddal, de érdemes lenne finoman (hátulról támadva) kifaggatni szüleidet a kapcsolatukról, vagy nagypapáddal meséltetni apukádról, lehet hogy réges-régen történt valami, amire már senki se emlékszik, de mégis befolyásolja a jelent.

2013. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem voltak mintaszülei apámnak de nem voltak soha haragba. Az unokatesóm nem az "új" nagymama unokája, neki nincs gyereke. A szülinapomon felhívtak, de ajándékot nem kaptam.
2013. szept. 24. 15:59
 3/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Valszínű, hogy ők sem kaptak, eszükbe se jut.
2013. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőlük? Elmondod, hogy neked rosszulesik és megkérdezed.
2013. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!