Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszüleim 50. házassági...

Nagyszüleim 50. házassági évfordulójára milyen ajándékot adjak? Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két hét múlva lesz a nagyszüleim 50. házassági évfordulója és szeretném őket meglepni valami különleges, egyedi dologal, de sajnos nincs semmi ötletem.

Igazából mindenük megvan. Az ünneplés egy étteremben lesz, szűk családi körben.


Köszönöm előre is!

26/n


2013. okt. 10. 09:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hú de sok ötlet, köszönöm szépen.


Termálfürdős belépőt nem adhatok nekik, mert Nagyi nem nagyon mehet ilyen helyre egészségügyi okok miatt.


A fotókönyvre már én is gondoltam. Az a helyzet, hogy nem egy városban lakunk és én legközelebb csak az eseményre megyek haza. Vannak régi családi fényképeim (amit tőlük hoztam el magamnak emlékbe: ), úgyhogy azokból kéne ezt megoldanom.


Egy ilyen megcsináltatása mennyi időt vesz igénybe? Van olyan hely, ahová beviszem a képeket és megcsinálják és nem nekem kell a neten babrálnom vele?

2013. okt. 10. 15:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Van. Csak oda kell figyelni, hogy határidőre kész legyenek vele. Amúgy nagyon drága, mert sok időt vesz igénybe.
2013. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Itt nagyon jó ötleteket ajánlanak.


[link]

2013. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!