Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamám meghalt. Ti mit...

Nagymamám meghalt. Ti mit tennétek ha azt mondaná hogy az unokája ne költözzön a házba, amin neki csak élvezeti joga volt? Ti a lányaként megtennétek vagy ez nem számít utolsó kívánságnak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 18:30
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
indokot nem mondott rá. amit én se értek. csak mi párommal albérletbe vagyunk és megkérdeztem anyut hogy oda költözhetünk -e. mondta hogy igen. és most este elmesélte hogy azt kérte tőle a nagymamám hogy engem ne engedjen oda. az tény hogy párommal nem jött ki jól. nem tudom hogy miért.
2013. nov. 20. 18:48
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérhet ilyet, és édesanyádon múlik, hogy mi lesz belőle. Csak azt nem értem, hogy a nagyi lelke mennyivel lesz előrébb, ha nem költözöl bele, hanem pl. eladjátok, és vesztek belőle egy másikat, ahol boldogan élsz?
2013. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
nem kimondottan velem volt baja. hanem párommal de nem tudjuk hogy mi mert azt nem volt hajlandó elárulni.
2013. nov. 20. 18:50
 14/27 anonim ***** válasza:
Elárulod, miért akart volna egy nagyi ilyet kérni? Nem ismerjük anyukádat, nem tudjuk, milyen viszonyban volt a nagyival, hogy tényleg kért-e ilyet a nagyi, azt sem tudjuk, te milyen viszonyban voltál a nagyival. Egy szem unoka vagy-e aki potenciálisan beköltözhet?
2013. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
46%

Jogilag nem, de ha szemmel verésben v. kísértetjárásban hisztek, akkor adjátok el az ingatlant és vegyetek mást.

Egyébként saját vélemény, hogy a nagyika igencsak rosszindulatú, ostoba ember volt.

2013. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
nem tudom. én is ezt mondtam anyunak hogy ezt neki kell eldönteni hogy oda menjünk vagy ott álljon üresen. mert azt is mondhatnám anyunak hogy a másik házból fizessen ki. mert nekem ott van részem de ott lakik tesóm anyuval azért mentünk mi albérletbe. és azt mondta anyu hogy nyugodtan költözzünk oda. mert nincs értelme hogy ott álljon üresen. a másik hogy párommal kapcsolatban nem tudom mi baja van a családnak mert nem üt nem ver, szeret , nem csal meg, dolgozik tisztességesen és anyám se bízik benne. de nem tudom miért. nem friss a kapcsolatunk 4 éve együtt élünk.
2013. nov. 20. 18:53
 17/27 anonim ***** válasza:
Én örülnék, hogy a gyerekemnek megoldódott a lakásproblémája. Főleg, hogy ha az az én házam és nem a nagyié volt. Az jobb, ha eladom és idegenek laknak benne? Vagy ne lakjon benne senki?
2013. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
én vagyok csak aki jelenleg unokák közül oda mehetne. hát elég sok vita volt köztünk de mindig azt mondtam hogy jó öreg. egyetlen lány unoka vagyok soha nem szeretett. mindig mindent a fiúknak adott.
2013. nov. 20. 18:55
 19/27 anonim ***** válasza:
Szóval a család többi tagja sem szereti a párodat.. Ugye tudod, hogy ha 1 ember nem kedvel valakit akkor lehet azért mert nem szimpi, de ha több embernek ugyanaz a véleménye akkor ott bizony a párodban van a hiba..
2013. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
ezen én is elgondolkodtam. és semmi olyan dolog nem jut az eszembe amivel megbántotta volna őket. bármire szükségük van egyből ott volt. végülis párom csak nagyanyámnak nem volt szimpatikus meg anyámnak. de anyám nem tudja megmondani miért nem. annyit mondott hogy rossz érzése van és fél hogy csalódni fogok.
2013. nov. 20. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!