Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Párommal megegyeztünk, ha...

Párommal megegyeztünk, ha lányunk lesz ő választhat neki nevet. Ő az anyja nevét akarja adni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 16:46
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
79%
Engem is Juliannának hívnak (28 éves vagyok). Nem érzem öregesnek, szeretem, illik rám, csak attól áll fel a hátamon a szőr, ha julcsikának szólítanak.
2013. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
79%
Hat nkabb Julianna mint Szendi....van egy ismerosom Julcsinak meg Lianak foleg az utobbinak hivjak. Ha annyira nem tetszik a nev hivd Lianak. :-). Az is szep, :-)
2013. nov. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim válasza:
72%
Szia. Mi a ferjemmel kozosen valasztottunk a lanyunknak is es a fiunknak is nevet aki most szuletett.:-) En osszeirtam ami nekem tetszett es utana kozosen eldontottuk. O ragaszkodott hozza,hogy az En nevemet kapja,mert O mar fiatalkoraban eldontotte,ha lesz egy lanya igy fogjak hivni. 2 nevet kapott mind a 2 gyermekunk. Beszeld meg a ferjeddel,hogy legyen a Ti gyereketeknek is 2 neve. En rabeszelnem a Juliara masodik nevnek az sokkal szebb. Nem hiszem el,hogy ennyire ne tudnatok megbeszelni egy ilyen fontos dolgot. Csak legy oszinte Vele! Legyen szep napod!
2013. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
ha gézának hívják akkor ne menj bele
2013. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 Ginseng Titusz ***** válasza:
100%
Örülj neki!
2013. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
53%
Nevetséges ez a sok hülye válasz, és maga a kérdés is. Felnőtt emberek, szülők vagytok. Szerződést írtatok, vagy mi a franc? Beszéljétek meg felnőtt, normális ember módjára. És ha azt a nevet akarja adni a gyereknek, hogy Megatron, akkor úgy nevezed el, mert a vérszerződést be kell tartani? :D Jézusom...
2013. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Kedves utolso! Nem gondolom h nevetsges lenne a valaszom de mindenki probalt ertelmes valaszt adni es epp nem bunkon flegman valaszolni mint azt h te is tetted.... oke h nem szerzodes volt nekik rola de attol meg kerhet tanacsot hisz ennel sokkal de sokkal bugyutabb kerdest is szokt itt feltenni megse szoljak meg erte.
2013. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Off



Mi a baj a Gézával?

(Nem Rezső, Béla, vagy mittoménmi)


Nekem a tesóm Géza, és szereti a nevét

2013. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Kb ugyanannyi mint neked a Rezsovel, Belaval. :D most csak egy pelda colt szerintem... kicsit ertsd a lenyeget. Regi nevet mondott direkt amit manapsag mar annyira nem adnak, ellenben a Juliannaval meg azert gyakoribb, mint az altalatok felsoroltak.
2013. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim válasza:
57%
A Julianna gyönyörű név, ha akarod válasszatok hozzá egy másik nevet is ami neked is tetszik. Az ismerőseim között van olyan akinek két házassága volt és már volt egy István nevü gyereke, de a második férje is István és a férje ragaszkodott a nevéhez, így lett a gyerek x István, Ákos
2013. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!