Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Párommal megegyeztünk, ha...

Párommal megegyeztünk, ha lányunk lesz ő választhat neki nevet. Ő az anyja nevét akarja adni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 16:46
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 37.-ik. Nem írtam, hogy minden válasz hülyeség volt, akinek nem inge... Azt ne mondd, hogy szerited az normàlis dolog, ha két felnőtt ember a születendő gyermekük nevének kiválasztásakor figyelembe vesz ilyen bugyuta "szerződéseket". :-) És akkor a válaszolók nagy része még nyomatja is, hogy igen is be kell tartania, amit megígért.


Egyébként, ha eltekintünk ettől a rendkívül szigorú szerződéstől, szerintem szép név a Júlianna. Az más kérdés, hogy a becézései tényleg nem hangzanak jól. Nem tudom, hogy mi lesz a vezetékneve, ha nem túl hosszú, hívhatnátok a kicsit Júlianna Emmának. Kovács Júlianna Emma. Tóth Júlianna Emma. Szerintem jó kis név, ízlelgessétek.

2013. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim válasza:
51%

személyi okmány kiváltásakor(is) van lehetőség a változtatásra.

Ha csak ez a gond, ez jelentéktelen.

2013. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:
0%
Legyen Rozi (későbánat)
2013. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
58%
El fogtok válni 5 éven belül.
2013. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
19%

Jéééé itt egy jós!!! Jósold már meg az én jövőmet is a férjemmel! Így ebből az egy mondatomból: 6 éve vagyunk együtt és van egy lányunk, akinek együtt döntöttünk a nevéről!

A kérdésem: Mi mennyi idő után válunk majd el?? :D

2013. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 metaljohsy válasza:
67%
Az egyezség az egyezség... a Julcsi szép név, de megbeszélheted vele hogy legyen még egy neve, manapság az nagy divat és a második neve pedig az legyen amit te választasz... nálunk is így lesz ha lesz baba, már előre megbeszéltük... egy nevet ő egy nevet én adok... ha fiú lesz akkor is, ha lány lesz akkor is... majd ha megnő a gyerek azt használja amelyik jól esik majd neki.. :))))) szerintem ettől korrektebb nincs.. :)
2013. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
21%
Kedves #45-ös. A Te esetedben ennyiből nem lehet eldönteni. De ezt Te is tudod.
2013. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
55%
mivel megígérted és nagyon ragaszkodik hozzá nincs mit tenned,nem haragudhatsz ezért meg rá. de a Júlia (szerintem jobb lenne)de akár Anna is lehetne a neve.:)
2013. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
beszéltetek már?
2013. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
szomszédnak volt egy kecskéje, annak volt a neve, hogy julis meg juliska :D
2013. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!