Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyanyám fogdossa a fenekem!...

Nagyanyám fogdossa a fenekem! Nagyon irritál, még a tanáromtól is elhúzódok és agresszív vagyok vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma is megöleltem reggel, mert csinálta a kedvenc ételem, ő pedig automatikusan a fenekemhez nyúlt. Rögtön elléptem tőle. Utána ordibál velem, h nem segítek neki semmit, de enni tudok, meg h anyának se segítek soha meg nem is szeretem. Persze nem hagyom magam, de ha egyszer megkérdezem tőle h segítsek-e és ő azt feleli h nem akkor minek tébláboljak ott? És utána meg ordibál h nem segítek.

Voltam hangosolvasási versenyen és a felkészítőtanárom hasonló alkat mint ő és még a hangja is nagyon hasonlít. Szóval felültem a korláta és átnéztem a szövegem, ő pedig mellettem állt. (felkészítőtanár) Közben beszélt hozzám, és többször megérnintette a karom. Gondolatban már elrohantam onnan, vissza se néztem, de nem tettem meg. Az egész osztályt képviseltem, nem lehettem akkora bunkó. Utána leült egy padraén megid le akartam volna ülni vele szembe, de mondta h üljek le mellé. A víz levert de leültem. A pad támlájára tette a kezét és a hátamhoz ért. A szememet lesütöttem, nem mertem ránézni még akkor sem mikor beszélt hozzám. (Ez egy eset volt)

A másik megamikor órán voltam (ez is a felkészítőtanárral) teljesen kibuktam. Valamit nem tudtam, ezért elkezdett velem ordibálni. Mondtam neki, hogy haggyon békét,mert rossz passzban vagyok, de ó azt vágta a fejemhez, h őt nem érdekli és ordibált velem. Én felugrottam a helyemről és kimentem. Az ofővel futottam össze, aki mondta h menjek vissza és kérjek bocsánatot (pont dolit írtunk) de én nem tettem meg. Leültem az osztályterem ajtajába, és vártam a csengőt. De kilépett a tanár és mondta h menjek vissza. Csendben visszamentem.

Ez a két történet ami hirtelen eszembe jutott, de amióta nagyanyám "fogdos" agresszív vagyok vele. Én nem akarom, de ha a tanár felkapja valami miatt a vizet, rögtön agresszívvá válok. Szerintem a félelemtől de nem tudom. Írtózok attól, amikor elmegyek a nagyim mellett, h megfog. Többször csinálta már ezt. A hideg kiráz. Most mit csináljak h ne legyek agresszív? (Nem nagyon kedveltem soha életembe a tanárt, de amikor kedves velem, és hozzámér akkor elhúzódom. Szerintem észreveszi, de nem szól semmit)


2013. dec. 25. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Mi bajod van? o.O
2013. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem érdemes lenne ellátogatnod egy pszichiáterhez, mert valami nagyon nincs rendben nálad, bár valószínűleg csak egy hisztis, kajla kamasz vagy, aki azt hiszi, hogy ő a világ közepe. Az a baj, hogy a viselkedéseddel kellemetlen helyzetbe hozol másokat. Nagyanyádról meg nem gondolnám, hogy pedofil. Jó, hogy nem Amerikában élsz, szerencsétlen öreganyádat már börtönbe juttattad volna...
2013. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem kicsit vagy kattant... Pszichológus kéne neked.
2013. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Menj pszichiáterhez! De minél előbb...
2013. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
De szóltál neki egyáltalán, hogy ez zavar téged? Akkor lehet, hogy abbahagyná.
2013. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Jó kis kerek segged van?
2013. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt túlreagálod,hiszen ők csak a szeretetüket szeretnék kifejezni feléd,másrészt komoly lelki zűrök lehetnek a háttérben,ha ennyire irtózol mások érzelmi közeledésétől,érintésétől.Szerintem gondold végig,milyen traumák értek a múltban,ami miatt ez kialakulhatott nálad,miylen a családi háttered,egyebek.
2013. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha a feneked fogdossa a nagyanyád,az szerintem sem normális.Vagyis nem annyira.


Viszont ha csak hozzád ér,vagy megsimogat,ilyesmi,az normális.

A tanárodtól,meg a többi embertől sem kéne tartanod.Akár mit gondolsz a nagyanyádról,ők nem ő.Persze az emberre ha hatással van egy dolog,akkor az kivetítheti azt a többi dologra,emberre is.

Szóval,ezt valahogy le kéne küzdened,mert ez így nem jó.


Akár a szüleiddel is beszélhetsz erről.

Milyen nemű vagy?És a tanárod pl. milyen nemű?

(Bár nem sokat számít a tanárod esetében)

2013. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Két összefüggő mondat nincs a szövegedben - te teljesen bolond vagy??
2013. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok bolond. és utánaolvasva télleg szörnyű. elnézését kérem mindenkinek.
2013. dec. 25. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!