Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak a túlságosan...

Mit csináljak a túlságosan bőbeszédű mamámmal?

Figyelt kérdés
Együtt élek az egyik nagymamámmal és az nem is kifejezés, hogy mennyire bőbeszédű. :D Már alig merek kérdezni tőle valamit, mert nekiáll kiselőadásokat tartani, és nagyon nehezen jutunk el a válaszig, mert addigra már eltér a tárgytól. Szívesen végighallgatnám, nagyon szeretem őt, de nincs időm mindig félórás beszélgetésekbe bonyolódni, miközben csak annyit szeretnék megtudni, hogy mi lesz holnap az ebéd... viszont sokszor bűntudatom van, amiért próbálom lerázni.
2014. jún. 12. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ragtapasz
2014. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a mama?ha ép agyilag fizikailag dumáld rá valami nyugdíjas klubra.Rendelj neki egy chipendél fiút.:))had legyen egy jó napja.Addig se beszél sokat
2014. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen ép minden tekintetben, nagyon intelligens is. :) Szerintem elég neki, hogy a 3 unokájára főz, ő jár bevásárolni, takarítja a lakását, kertészkedik... egy percig se unatkozik. :)
2014. jún. 12. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam ismételni a kérdést idegesen, amíg csak nem szorítkozik a válaszra.:)
2014. jún. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az esetleg nem lehet megoldás, hogy amikor időd van beszélgetsz vele? Így egy szimpla kérdéstől nem zúdít rád egy anekdota-áradatot?

Én dédnagymamámmal nagyon sokat beszélgettem, illetve hallgattam a történeteit a fiatalkorából. Végtelenül élveztem, most mikor mér nincs köztünk mégis úgy érzem, hogy még ez is kevés volt. Vajon te hogy fogsz érezni ezzel kapcsolatban, ha már nem lesz köztetek a nagyid?

2014. jún. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2014. jún. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!