Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek? A nagymamám nem...

Mit tegyek? A nagymamám nem csak rólam, de a családomról is folyamatosan pletykál, akár olyan dolgokat amik meg sem történnek.

Figyelt kérdés

Mint pl.

Internet függő vagyok (?).

Az osztálykiránduláson nem tudtam ágyat vetni (?).

Elkényeztetett vagyok.

Nem segítek neki. (Minden második hétvégén ott vagyok, és neki közmunkázom, úgy, hogy egy betegség miatt annyira nem is lehetne).

Hétalvó vagyok. (Nem hajnali négykor kelek, mint ő)

Szórom a pénzt.

Kényes vagyok.

Álszent vagyok.

Nagyon problémás vagyok.

De meg nem történt történeteket is boldogan elmesél....

Apáról:

Iszákos (holott egy hónapban ha megisznak anyával egy üveg pezsgőt, és sört is alig iszik, és még részeg sem volt)

Anyával elváltak (mert apának sürgős dolga volt a munkahelyén, és nem engedték el, így mi elmentünk vonattal, aztán rá 1 napra apa is..)

Ő TÖRLESZTETTE A HITELT A HÁZUNKRA (apa volt meg anya akik törlesztették).

és a többi.

Ha egyszer mondok neki egy rossz szót is én kapok...



#pletyka #nagyszülő #gonosz #időskor #időskori ragályosság
2014. szept. 23. 18:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20.-as szerintem ez nem nevelés kérdése, ha nem jellem kérdése.
2014. okt. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
19.-es. kérdező. CT-t nem csinálnak minden hónapban, mert nincs rá szükség és drága és a nagyid agyilag már nem tiszta amin nem lehet változtatni, vagy gyógyítani.
2014. okt. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevelésével kapcsolatban. :/ Mert a testvérei kedvesek, meg normálisak.
2014. okt. 12. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!