Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Megbolondult a nagymamám?...

Megbolondult a nagymamám? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A történet a következő. A 70 éves nagymamám több mint egy hónappal ezelőtt elutazott az egyik rokonához külföldre. Egyik este csináltak egy kerti partit, ahol megismerkedett egy 38 éves férfival, aki Magyarországon él csak éppen ő is meglátogatta ezt a rokont mert barátok. Pár nap múlva hazajött a nagymamám, összecsomagolt és összeköltözött ezzel a férfival. A nagymamám nem gazdag, átlagos nyugdíja van. A férfi se gazdag, csomó gyerektartást fizet, mert 2 házasságból 2 gyereke van. Átlagos munkája van, átlagos keresettel. Tehát feltehetően nem a pénz motiválja őket. Nagymamám semmit sem mond, csak azt hogy ő most így boldog. Amióta nyugdíjas azóta kertészkedéssel, főzéssel, sütéssel, nyugdíjas klubbal és persze unokázással töltötte az ideje nagy részét. Évente 1-2 hétre elutazott. Tehát egy átlagos idő néni, nagymama. 2 gyereket nevelt fel, 4 unokája van abból 2 még kicsi, rájuk szokott hetente 1 napot vigyázni óvoda után, 2 unokája pedig egyetemista. Tehát semmi olyat nem csinál, ami szokatlan lenne vagy fárasztó. 30 évvel ezelőtt meghalt a férje, azóta nem volt férfi az életében. Jó velünk a kapcsolata, napi szinten meglátogatjuk őt vagy pedig ő minket, mikor hogy. Most mégis lelépett és még csak telefonon se keres minket, már 1 hónapja. Mi lehet ennek az oka? Mit csináljunk? Hiányzik és aggódunk érte. Fura egy 38 éves férfi mellett látni...

2014. okt. 26. 21:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
37%

mindenkinek egy élete van.

a nagymamád úgy döntött, hogy legalább egy pár hónapig, vagy ameddig ez tart, élvezi az életet, és örül a férfinak, akit adott neki az élet.

gondolom, izgalmasabb, mint a kötögetés. tiszteld a döntését.

2014. okt. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
71%
10: Megjött az ügyeletes "jogi szakértőnk"!:)) Nem, nem a férfi örököl, hanem a leszármazók.:)
2014. okt. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
38%
mit tudsz a "férfiről"? van munkája? vagy egy hajléktalan munkanélküli?
2014. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
48%
Utolsónak jogos a kérdése. Én megértelek kedves Kérdező. Nem kell itt mézes-mázaskodni, hogy meeert megérdemli a boldogságot, hát persze, hogy megérdemli, de ne menjen már el az esze vénségére!!!
2014. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, azért nem szerencsés megfordítanod a kérdést, mert te egy csitri vagy,téged még egy életre megnyomoríthat egy extrém kapcsolat nagymamád pedig már végigcsinált egy-két dolgot, valószínűleg tudatában van minden következménynek.

Szerintem azért nem keres titeket, mert érzi, hogy ellenzitek a kapcsolatát.

2014. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
47%

Ajánlom mindenkinek a Szuperpumákat:

[link]


Igenis vannak pasik, akiket az idősebb hölgyek indítanak be.

Olyanok is akadnak, akik a kövéreket szeretik.

Mások pedig a fiúkat.


Magánügy.

2014. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Hazajött a nagyi. :) Azt mondta, hogy nem szerelmes csak segíteni akart ennek az embernek, mert elveszettnek látta. Kikészült a kudarcos házassága miatt, ami állítása szerint a hárpia felesége miatt ment tönkre. Az elmúlt pár hét alatt azonban kiderült, hogy sokat iszik és egyáltalán nem mondható a munka hősének. Nagymamám rájött, hogy menthetetlen ezért otthagyta. Kiröhögött minket, amikor közöltük vele, hogy mi azt hittük hogy együtt vannak. Szóval aki azt írta, hogy teljesen normális egy 38 éves pasi és egy 70 éves néni közötti kapcsolat, az sürgősen forduljon orvoshoz! A többieknek pedig köszönöm a válaszait!
2014. okt. 27. 15:55
 28/30 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, nagyon fiatal vagy még, rájössz majd, hogy a normalitás, mint olyan, lassan büntetendő cselekmény lesz.

Hiszen napjainkban a homoszexualitás normális, a szegénységi bűnözés normális, a családon belüli verbális erőszak normális, a nyitott poligám házasság normális, a kóros soványság normális, sőt trendi, az egészségtelenül elhízottak divatbemutatója is normális, az állatkínzás normális, a segélyért szülés normális, a szuperpumaság szintén normális.


Vannak etetők, gerontofílik, pedofilek, éheztetők, homokosok, metrok és transzik... próbáld egyszer rájuk azt mondani, hogy nem normális, amit tesznek...


A környezetemben is számos -számomra- furcsaság akad, úgyhogy én egyáltalán nem lepődtem meg. Sajnos.

2014. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 kicsipa válasza:
61%
De jó! Komolyan már én is aggódtam!Akkor remélem már minden oké!
2014. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyi még ugyan úgy igényli a szexet, a 38 éves párja pedig anya kompelekszussal küszködik.
2014. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!