Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy elhozhassam hozzám az unokáimat néha hét végére? Esetleg nyáron egy hétre? Amíg hozzám jöttek, ez rendben volt. Mióta beköltöztek a házamba és engem onnan kiutáltak, azóta nincs kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

Otthagytam nekik a házam, minigarzonba költöztem.Remélve, hogy így láthatom a 4 unokámat. De nem engedik. Ők a bútorozott házamban élnek, én 30 m2-ben, láthatás nélkül. A Gyámügy sok hasonló esetet ismer, de nem tud mit tenni.

Én meg hülyén egyedül. A megvett ajándékokat karácsonykor elvittem a Hospice-ba ott legalább a haldokló gyerekeknek örömet szereztem, azóta legalább lelki békém van



2015. jan. 31. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
mi az, hogy kiutáltak a házadból? :O
2015. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Kérjél kapcsolattartási jogot. A bíróság általában havi 1 alkalmat szokott megítélni, de gondolom dönthetnek másképpen is.

Bár én azt javasolnám, hogy a családi kapcsolaton kellene javítani, akkor az unokákkal való találkozás is meg lenne oldva. Te itt tényeket írtál le, de okokat, hogy mi miért történt, azt nem. Így ezt csak te tudod.

2015. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha még a neveden van a ház,költözz vissza! Ne csak a juss kelljen a büd@s kölkének..
2015. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy oka van annak hogy nem láthatod az unokákat. Miért ilyen rossz a kapcsolatotok?
2015. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez szerintem hatalmas nagy kamu kérdés, de ha még sem, akkor, ha még a neveden van a házad szépen költözz vissza, aztán, ha szemétkednek ők húzzanak oda és arra amerre akarnak. Majd meglátjuk, hogy mit bírnak intézni maguknak, mert ha semmit még örülhetnek neki, hogyha te vállalod az unokákat addig is, és így mindjárt a láthatásuk is megoldódott. Mire fel kaptak láthatási tilalmat? Csak úgy? Erősen kétlem. De a házad akkor sem az övéké.
2015. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kik utáltak ki,fiad lányod menyed vőd?meg az unokák is?Ha útálnak ne erősködj nem fognak szeretni,de akkor a házad se keljen nekik.
2015. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha a neveden van a ház ,költözz vissza,nem tudnak mit csinálni.

hogy hogy kiutáltak ? gondolom nem a semmiért ...? együt élésnek állt sosincs jó vége...

2015. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!