Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ez valami vicc hogy nekünk...

Ez valami vicc hogy nekünk kell fizetni az útiköltséget ha elköltözünk?

Figyelt kérdés

Párom munkanélküli lett pár hónappal ezelőtt,ezért elfogadtuk az anyja ajánlatát és hozzájuk költöztünk a 3 hónapos lányunkkal.

A gyedemből,és a munkanélküliből fizettünk a rezsibe,a kaját és a tisztító tisztálkodószereket magunknak álltunk.


Most páromnak lesz állása,viszont 400 Km-rel odébb. Mi is párommal tartunk. Már meg van a lakhatás,új gyerekorvos,minden... 2 hét múlva költözünk.


Anyósom azonban nem akarja h vigyük a gyereket,azt akarja hogy hagyjam nála a lányomat ha mindenáron menni akarok én is. Nem azért de egy család vagyunk,nem látjuk értelmét annak hogy csak a párom menjen,és havonta egy hétvégére tudjon haza jönni hozzánk,én meg anyósnál lakjak továbbra is.


Anyós kitalálta h ő perre megy a nagyszülői láthatásért. És mi jól megszívjuk,mert nekünk kell majd vinni a gyereket hozzá,vagy kifizetni az ő ás após vonatjegyét. Ez rengeteg pénz. (néztem egy felnőtt jegy-anyós és após még nem nyugdijasok- 8000 FT csak oda!)


Mondtuk nekik h mi is fogunk jönni látogatóba,igaz nem biztos h minden hónapban. Meg hogy ők is jöhetnek csak előtte egyeztessünk. De ez h nekünk kell akkor az utazásukat fizetni elég durva.


2015. febr. 28. 16:50
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
85%
A ti életetek, a ti gyereketek, nem az övék. Ha látni akarja fogja magát és elutazik. Miért kellene nektek fizetni az ő útiköltségüket? Te és a férjed vagytok a gyerek gyámja, nem ő.
2015. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
91%
Ezért nem tud perelni. Ha ez a kérdés.
2015. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
86%
Egyszóval anyuka: Bolond! Tiplizzetek ahogy lehet.
2015. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
9%
dízel autó ! távolság legyőzve.
2015. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
87%

AZONNAL koltoznek, kerdes, vita, tarsalgas nelkul, es utana tobbet szoba se allnek vele.


Pereljen a ven k**va, ha nagyon akar.


Hagyd ott nala a 3 honapos gyereket? Hulye ez?


"mert nekünk kell majd vinni a gyereket hozzá,vagy kifizetni az ő ás após vonatjegyét."


Ilyen csak a meseben van.

2015. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
92%

Ės ugyan màr mit akar anyosod perre vinni? Azt hogy nem hagyjàtok neki ott a picit?

Làthatàst nem tiltottàtokmeg a nagyszülöknek, csak ki röhogteti magàt anyosod! Hagyd a francba költözetek nyugodtan.

Gyereknek biztos elàtast biztositottok, lakas munka stb...tehat ne az utcara viszitek hanem otthont teremtettek!

Ezzel a birosàg semmit sem fog tenni, menjenek a nagyszulok ha tunak menni!

titeketnem fognak kötelezni arra hogy utazàsukat te àlld! Nem gyerektartàs ez😊!!

Koltozz nyugodtan anyosod meg szaladjon perreskedni. Hagy nevettese ki magat hogy a fia elkoltozott a csaladal,es az unokat nem ajandekoztak nekem, ez viccnek is rossz!

2015. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki nem érte az utolsót.


Problémát meg kell oldani nem egymás torkának esni.


nem pénz érte. [link] garantáltan 4 liter. lehet számolni.

2015. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
75%

A jogikeredesek.hu -n ezt találtam:


,,A hatályos jogszabályok alapján a gyermek elvitelével felmerülő költségek a kapcsolattartásra jogosultat terhelik. "

2015. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
91%
Majd kigúvadt a szemem olvasás közben...hát nem semmi anyós. De szerintem is csak fenyegetőzik. Azonkívűl, ha perbe fog valakit, azt fizetni is kéne...van pénze arra, hogy perbe fogjon titeket? A saját fiát, unokáját?!
2015. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
92%
Létezik nagyszülői láthatási jog, a szülőnek kötelessége a gyereket a perben megszabott időre " biztosítani" a gyerrket a nagyszülőnek, viszont ennyi. Semmi útiköltség meg ilyesmi, ez baromság, az időt kell biztosítani. Szóval költözzetek nyugodtan.
2015. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!