Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyósomnak teljesen elment az...

Anyósomnak teljesen elment az esze, azt mondja, ha még egyszer elengedem a szüleimmel az unokáját akkor elperli tőlünk (? ).

Figyelt kérdés

Ha tényleg pert indít, akkor nekünk mit kell tenni?


Az az oka, hogy a lányunk anyukámékkal nyaralt és leesett a fáról, 2 ujja eltört, ami szerinte kimeríti a gyerekbántalmazás fogalmát.


2015. jún. 16. 11:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt pert indít, akkor azt nem fogja kitenni az ablakba amit ott kap ezért.A gyermekbántalmazás az teljesen másról szól.

Az anyósod egy hülye. De ha nem hiszi, inditson pert.

2015. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lesz? Bukni fogja a pert és fizetheti a perköltséget, mint a katonatiszt. Mekkora egy fogyatékos.
2015. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

neked a dolgod az, hogy a gyerekeddel foglalkozz, anyóst lehet kiröhögni


bár ő nem fog röhögni, amikor a perköltséget kell fizetnie majd a hülyesége miatt

2015. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem indíthat pert :)

A gyerekek esnek, kelnek. Mindenkinek volt több ilyen kisebb sérülése is.

2015. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Akkor neki kell fizetnie a költséget?

Szerintünk is teljesen nonszensz a dolog.


Anyukám így is kivan (pedig 4en vagyunk testvérek, volt velünk párszor a balesetin), még pont ez hiányzik neki.....

2015. jún. 16. 11:21
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Azon túl hogy igaza van az előttem szólóknak, nem lehetne vele értelmesen beszélni? hogy egy ilyen a legjobb családban is megesik. Persze gondolom ti sem repestetek az örömtől hogy a gyerek kezét be kellett gipszelni de van ilyen, sőt a gyerekekkel folyton történik valami? A párodnak nem volt vmi gyerekkori balesete amit fel lehetne példaként hozni hogy az sem bántalmazás volt?

Csak azért mondom hogy le kellene vele ülni beszélni, mert attól hogy valszeg bukni fogja a pert meg neki kell fizetni még kellemetlen emiatt rángatni az egész családot pláne egy gyereket!

2015. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az anyóshoz viszont nem engedném a gyereket. Aki ennyire elmebeteg az nem képes egy gyerek felügyeletére. Sőt még gyengébb pillanatában le is léphet vele.
2015. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Perelhet, de semmi értelme nem lesz. Azt viszont kétszer is meggondolnám, hogy egy ilyen hozzáállású ember, mint anyósod, kell-e a közvetlen közelünkbe gyakori találkozásra, vagy sem. Szerintem nem. Engem senki ne fenyegessen azzal, hogy elveszi a gyerekem, mert nem állok jót magamért!
2015. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%

Kirohogik és nem lesz ebből per se.

A gyermekbantlmazas az nem az, ha a gyerek leesik a fáról. Az max kiskorú gondatlan veszélyeztetese, ami miatt egy ejnyebejnyet kapna anyukád - már ha egyáltalán kapna valamit.

Anyossal én azonnal megszakitanam ezek után a kapcsolatot

2015. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Kiváncs vagyok mit fogalmazna meg a keresetébe. Ha az igazat elutasítják mint a pinty és bukta az illetéket. Ha hazudik, kikérik a véleményeteket és aztán utasítják el. Erősen kétlem, hogy egyáltalán tárgyalást tűznének ki. Bár az se világos mire vonatkozna kérelem ugyanis a kiskorú veszélyeztetése büntetős ott feljelentést kell tennie, de abban az esetben a nyomozást megszüntetnék vagy visszadobnák a feljelentést nem merne gy rendőr se ilyesmit ügyész kezébe adni. Én inkább a kedves anyós elmeállapotáról gondolkodnék el.
2015. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!