Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyim el akar vinni nyaralni!...

Nagyim el akar vinni nyaralni!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ezzel semmi probléma nem lenne, csupán annyi, hogy 19 éves vagyok. Nem tudom, mennyire érezném magam jól egy szállodában és a strandon az ő társaságában. Valamint mennyire tűnik ez gáznak? Elvégre felnőtt nő vagyok, de a nagyim ezt nem igazán fogja fel. Szép gesztus egyébként, ezért sem mondtam neki még sem igent, sem nemet, nem akarom letörni. Azért egy kicsit kínos a helyzet szerintem.. Nekem a barátommal esetleg haverokkal kellene nyaralgatnom. Más is így gondolja?

2015. júl. 9. 20:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok lehet, átgondoltam tegnap este. Elmegyek. Tényleg minden eset más, a leírásban egy picit a "cikiségre" helyeztem a hangsúlyt. Ez főleg a személyisége miatt történt, ugyanis nagyon szereti a feltűnősködést. A kapcsolatunk sosem volt bensőséges, semmit nem tanultam tőle. Tipikus utazgatós, a mának élő nagyiról van szó, akinek a család másodlagos. Ezért sem értem, mire ez a nagy kedvesség.
2015. júl. 10. 11:19
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"utazgatós, a mának élő nagyiról van szó, akinek a család másodlagos. Ezért sem értem, mire ez a nagy kedvesség."


Talán nem másodlagos neki a család. Talán belül pont annyira vágyik a bensőségesebb viszonyra, mint más...

2015. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakinek van saját élete meg érdeklődési köre és nincs belepistulva a családjába, még nem jelenti, hogy nem fontosak neki a családtagjai. Gondolom, neked is van más érdeklődési köröd a családon kívül, akkor neked is másodlagos a család? Vagy neked el lehet nézni, mert a legfiatalabb vagy a családban és még nincs gyereked, akiért illik feladni szerinted mindent?
2015. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hihetetlen..Nem is ismeritek a történetet. Most egy morzsából nehéz lenne véleményezni a személyiségét (is)! Lehet, hogy nektek tökéletes családotok van. Mindegy, már úgyis eldöntöttem magamban.
2015. júl. 11. 11:49
 25/27 anonim válasza:
100%
Bar en elmehetnek nyaralni egyszer... 14/L
2015. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Hála a jó égnek,nagyanyám nem akart sose velem jönni.Jobbik esetben vagy a betegségeiről vagy arról beszél,hogy meghalt a faluban egy néni 98 évesen,rosszabbik esetben meg a nagyapámat szidja.Egy ilyen alkalommal már letoltam,hogy nem anyumék fogtak pisztolyt a fejéhez,hanem ő maga tett így önszántából.Már nem is lát,nincs is igénye rá,meg sose volt egy bensőséges kapcsolat a mienk.
2015. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Vegul elmentem, es eletem egyik legjobb nyaralasa volt.. Olyan dolgok, szokasok derultek ki rola, amirol eddig nem tudtam. Meg a hely is gyonyoru volt. Abszolut pozitiv csalodas!
2015. szept. 13. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!