Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyim el akar vinni nyaralni!...

Nagyim el akar vinni nyaralni!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ezzel semmi probléma nem lenne, csupán annyi, hogy 19 éves vagyok. Nem tudom, mennyire érezném magam jól egy szállodában és a strandon az ő társaságában. Valamint mennyire tűnik ez gáznak? Elvégre felnőtt nő vagyok, de a nagyim ezt nem igazán fogja fel. Szép gesztus egyébként, ezért sem mondtam neki még sem igent, sem nemet, nem akarom letörni. Azért egy kicsit kínos a helyzet szerintem.. Nekem a barátommal esetleg haverokkal kellene nyaralgatnom. Más is így gondolja?

2015. júl. 9. 20:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a helyedbe, ismerősöm 27 évesen is elment nagyijaval nyaralni
2015. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos hogy elmennék a nagyimmal nyaralni. Ő a legjófejebb nagymama, sokat vagyunk együtt, rengeteget tanultam már tőle, imádom. Nagyon szeretek vele lenni. Kiskoromban is elvitt nyaralni, most is tökjó lenne, de nem állunk úgy anyagilag, hogy ez megtörténjen. :)

Szerintem menj el vele.

19/L

2015. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, ha az én nagyim itt lehetne és csak a boltig is eljönne velem a világ legboldogabb embere lennék !! Nem érzelgősködni akarok, de szeresd nagyon, amíg van kit és örülj neki, hogy szeretne veled időt tölteni. Én 25 vagyok, féléve temettük el és a világ minden kincsét odaadnám érte, pedig családom is van. Menj, add meg neki is magadnak is az örömöt. Attól még egyéni programot tudsz magadnak csinálni, nem kell 0-24be vele lenni, ha nem szeretnél.
2015. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmentem a nagyimmal nyaralni, pedig már 22 éves dolgozó, felnőtt nő voltam. Élveztem minden percét, és szívesen emlékszem rá vissza. (Emellett a barátaimmal is elmentem, de nem ez volt a kérdés.) Nem éreztem cikinek sem.


Ha te ezt cikinek érzed, akkor szerintem ne égesd le a nagymamádat azzal, hogy elmész vele szánalomból, mert "szép gesztus".

2015. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Én erre csak azt tudom mondani, hogy mindenemet odaadtam volna, ha ennyi idősen elmehettem volna a nagymamámmal nyaralni. 11 éves koromban halt meg.


Mivel ez nekem nem adatott meg, neked azt tanácsolom, hogy használj ki minden alkalmat, amit az idősödő szeretteiddel tudsz tölteni, az élet rövid. Ne érdekeljen, hogy ciki-e, ha szereted a nagymamád az számítson, és ne az, hogy egy másik ember mit gondol...

2015. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, nyugodtan menjél, egyáltalán nem gáz :) sőt inkább örülj hogy vele töltheted az időd!

3 évvel ezelőtt voltunk nagyszüleimmel nyaralni, 15 éves voltak akkor, valamint jött nővérem és bátyám is, ők mindketten 20 felett vannak, és ők sem érezték gáznak. Sőt, jó lenne ha még egy ilyen nyaralás összejönne :) Plusz én még most is szoktam nagyszüleimmel menni ide-oda pár napra.

2015. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
27%

A kérdező valóban nem tűnik felnőtt nőnek a kérdése alapján, de a legtöbb itt válaszoló sem :D


Nyilván minden eset egyedi. Én is szeretem nagymamámat, szinte az egész gyerekkoromat vele töltöttem, de most egyszerűen nem találom vele a közös hangot.

Szegénykém körül sorra hullanak a korabeliek, kezd félni a haláltól, másról sem beszél, csak erről.

Az ember már azt a délutánt is nehezen éli túl, amit vele tölt, mert hiszen pont ezért nem szabad magára hagyni... egy nyaralás nekem lenne egyenlő a halállal.

Nyilván cikinek egyáltalán nem ciki, és ez a feltevés máris megmutatja, hogy a kérdező igencsak gyerekfejjel gondolkodik még, de aki csak a maga szemszögéből nézi a dolgot, az se különb.

Egy jófej nagyival jól érzi magát az ember, egy nem jófej nagyival nem. Akármennyire is szép gesztus, nem mindenki teszi fel a szabadidejét szívesen arra, hogy számára - akármilyen csúnyán is hangzik -, kellemetlen társasággal legyen napokig összezárva. 26/N

2015. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mar nem lesz a nagyid,Nagyon fogod banni.En nagyon banom hogy csak egyszer voltam a papammal,pedig nem csak akkor hivott...lassan egy eve halt meg.Menj el vele,KERLEK!
2015. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Használd ki az időt amíg el tudsz vele menni.Én biztos hogy elmennék vele.Ne szalaszd el a lehetőséget,később bánni fogod!!!
2015. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Egy jófej nagyival jól érzi magát az ember, egy nem jófej nagyival nem. Akármennyire is szép gesztus, nem mindenki teszi fel a szabadidejét szívesen arra, hogy számára - akármilyen csúnyán is hangzik -, kellemetlen társasággal legyen napokig összezárva."


Oké, ez igaz. De mivel gőzünk se lehet róla, milyen a nagyi, alapból azt gondolnám, hogy érdemesebb inkább elmenni. Amúgy a kérdező leírásából nem az jön le, hogy a nagyi nem kellemes társaság, hanem hogy a hozzá hasonló kamaszkorból kinövő társaságban cikinek érzi. Nagy különbség!

2015. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!