Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csinaljak? Egyszeruen nem...

Mit csinaljak? Egyszeruen nem birom ki, nagyanyam mindenbe beleszol?

Figyelt kérdés

Nagyon jol tudja, hogy napok ota megvan es rossz napom van, mindig. Azonkivul mindig csunyanak tartottam magam, foleg most. Probalok kicsit normalisan kinezni, kisminkeltem kicsit magam, erre ma mar 2x elmondta, hogy milyen csunya vagyok kisminkelve. Mas lanyokra mindig azt mondja, jaj ez is milyen szep lany, az is... A sajat unokajat meg lecsunyazza. Azonkivul mar azzal kezdte az evet, hogy ne legyek szerencsetlen, fogjak magamnak egy fiut. Azt se tudja, mi a valodi oka, hogy nincs senkim. Az a valaki, akit mindig is szerettem egy olyan lannyal van, akire o maga mondta nekem, hogy milyen szep lany. komolyan mondom, jon, hogy felvagjam az ereimet.

23L


2016. jan. 5. 16:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt hittem, egy tizenéves kis tini írta ezt a kérdést. Hát... Nagyot néztem, amikor megláttam, hogy már 23 vagy. 😅 Ne adj ennyire mamám véleményére, sz@rd le, és nincs gond. És ne nyafogj ennyire, próbáld mindennek a pozitív oldalát nézni.

19L

2016. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23 éves felnőtt nő vagy, el lehet költözni ha nem tetszik valami. Nem kell semmit eltűrnöd.
2016. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!