Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Tanácsokat nem tudnátok adni?

Tanácsokat nem tudnátok adni?

Figyelt kérdés
A nagyszüleimmel kiskoromtól kezdve nem valami jó a kapcsolatom, de a szüleim ezt erőltetik hogy tartsam velük a kapcsolatot és látogassam őket. Nem tudom mit tegyek. Ottvan a másik nagymamám akivel nem engedik hogy annyi időt eltöltsek, pedig egyes helyzetekbe szívesen lennék vele. Nemtudom hogy tudnám megbeszélni ezt a szüleimmel.
2016. febr. 5. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

nem tudom hány éves vagy, de ha már ide tudsz írni, valószínűleg fel tudsz ülni a buszra/vonatra és meglátogatni a másik nagymamádat. azért mert a szüleid nem szeretik, még nem szakíthatnak el tőle.

ha a másik nagyszüleiddel nem szeretnél annyira lenni, hát ne legyél, ne menj akkor minden alkalommal, amikor mennek a szüleid.

te egy különálló személyiség vagy, önálló gondolatokkal. szóval a szüleid is be fogják látni,hogy te inkább a másik nagyszülőddel tartanád a kapcsolatot. te dolgod.

2016. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg a szüleiddel, és tartsd az összes nagyszülőddel a kapcsolatot.Ha nem is jó valamelyikükkel a kapcsolatod megérint majd a halála ha van szíved.Gyorsan telik az idő, ne pazarold el gyűlöletre :)
2016. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd azt a szüleidnek, hogy mostantól egyik hétvégén az egyik nagyszülőnél, másik hétvégén a másiknál szeretnél időt tölteni. Vagy nem tudom hogy működik ez nálatok. A szeretett nagymamát meg felhívhatod gyakrabban, sőt levelet is írhatsz neki, biztos örülne.

Bízzunk benne megéli azt a kort, amikor már szabadon járhatsz-kelhetsz hozzá.

2016. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Első, nehogy már buszozzon. Én nagyon kiakadnék, ha buszra ülne a kiskorú gyerekem. Kérdező, beszéld meg a szüleiddel. Biztos megértik.
2016. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

ma 11:46 Te vagy az aki meghagyja a prolikat a proliknak?

Mi prolik buszra ülünk és a gyereket is buszra ültetjük, akár első osztálytól, ha arra van szükség.

Kiskorú a 17 éves is. Az sem ülhet buszon?

2016. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10- 11 évesen egyedül buszoztam be a városba(Lakhelyemtől 20-25km re) anyukámhoz..semmi bajom nem lett
2016. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha így kérdezed, akkor nem. :)


Helyesen úgy kell kérdezni: tudnátok tanácsot adni? (mert ebnen az esetben azt várod, hogy segítsünk, nem pedig eleve azt, hogy úgysem).


Nos, ha te valakit nem akarsz látni, akkor nem mégy oda és meg is kell ám mondani. Ha pedig egy másik nagyszülőhöz akarsz menni, akkor irány!


Gyerekként nyaranta 15 km-t bicikliztem, hogy lássam a nagyapámat, aki a szomszéd faluban lakott. Ha én meg tudtam tenni, te is meg tudod, ha akarod.

2016. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!