Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális, hogy állandóan...

Normális, hogy állandóan mindenben bele akar szólni mama?

Figyelt kérdés
A nagyim mindig mindent jobban tud mint én bele szól dolgokba és sokat kritizál,szeretné ha maximalista lennék de nem vagyok az és ő ezt nem fogja fel.A férjemmel van saját családi házunk amit ő épített nem kaptunk semmilyen családi támogatást.Most várjuk az első babánkat a probléma az,ha el megyünk a szüleimhez és ott szokott lenni a mama el kezd nekem olyanokat beszélni ,hogy te is jobban választhattál volna fogsz még sírni 800000 ft kereset az nem sok egy 40 éves férfinek .A párom 40 én 23 és hát őt zavarja a kora és ,hogy szerinte keveset keres ami engem mindig kiborít így egy jó nagy veszekedés lesz.Szerintetek mi a megoldás ,hogy ezt befejezze ?
2016. márc. 3. 16:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát a nagyi nem kap úgy maga jó nyugdíjat de özvegyivel kb 200000 -300000 ft között lehet nem tudom nem kérdeztem sose .
2016. márc. 6. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!