Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy vegyem ra a nagyszüleim...

Hogy vegyem ra a nagyszüleim hogy ne egy 70 nmes régi bérházban vagyenek lakást nekem hanem ugyanannyi pénzért egy uj épitesű garzont? Az a baj nagyon régies a gondolkodásuk

Figyelt kérdés
Hogy majd apa felújítja meg minden de nekem nem kell a csótányos putri meg a kórfolyos az tok gáz de ók ezt nem látják be ezen a pénzen lehet kapni egy új épitésű luxus garzont. De ők csak abban gondolkodnak hogy 70 nm az milyen jo lesz nekem merg az uj epitesu az car sztük mert abbol kisporoljak az anyagot... De nekem uj epitesü kell már ki is néztem meg olcsóbb is lenne.
2016. márc. 15. 14:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
22 millio kb mindegyik és 25 milliot szannak rá. Sőt garzont már kaphatnék akár 15 misiért is másik helyen.még spórolnának is.
2016. márc. 15. 14:49
 2/55 anonim ***** válasza:
75%

"nem kell a csótányos putri meg a kórfolyos az tok gáz"


Add nekem, irigylem a gondjaidat :))


Bar nekem vettek volna lakast a szulok, dehat nekik sincs :)


Amugy meg csondbe maradsz es rajuk hagyod, aztan majd ha a neveden lesz szepen eladod.

2016. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
91%

Ha a te nevedre akarják venni, akkor a te aláírásod is kelleni fog, ez esetben megteheted, hogy nem írod alá, vagy aláírod, később eladod a lakást és veszel az árából olyat, amilyet te szeretnél.

Ha a saját nevükre akarják venni "neked", akkor tulajdonképpen maguknak veszik.

De előbb mondd meg nekik, hogy az a fajta lakás, amit ők kinéztek, neked sajnos nem opció, úgyhogy értékeled a jó szándékukat, de ez esetben sajnos nem élsz vele. Mivel neked szánják a lakást, vegyék figyelembe a te igényeidet is.

2016. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
91%
Nem régies gondolkodásúak , csak sok negatív történetet hallottak a mostani vállalkozókról akik kispórolják az anyagot és munkát sok új építésű lakásból. Egyszerű a helyzeted. Keress sok szóba jöhető ingatlant és összehasonlításképp nézzétek meg mindet! Ha szépet és jót fognak látni hidd el hogy azt fogják neked megvenni. Érvelni lehet még a számodra kedvező közlekedéssel vagy szobabeosztással, jó rezsivel. Csótányt új építésűben is kaphaszt.
2016. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
90%
Körfolyosós lakásoknál meg kell szokni hogy a szomszédok beláthatnak a konyhádba, előszobádba az ablakon.
2016. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem próbáld meg őket meggyőzni azzal,hogy alacsonyabb a rezsi az új építésűben és az árát is jobban tartja ha egyszer mégis el kéne adni mindenképp jobb befektetés.Bár megjegyzem.Ha van pénzük 25 millát kiadni egy lakásért a gyereküknek valószínű nem lehetnek buta emberek.Érdemes lenne az ő érveiket is meghallgatnod.
2016. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
5. Pont ilyeneket nem akarok meg gusztustalan is. Bemész és ott a sok kuka? Miért nincs mindenhol kukatarolo ez tök gáz. Nem kell alairnom mert még nem vagyok 18. És úgy vennék hogy én nevemre tulaj 1/1 és anyám meg haszonélvező mondjak a biztonsag kedvéért nehogy egy házassagszédelgő eladassa velem.,,
2016. márc. 15. 15:16
 8/55 anonim ***** válasza:
88%
A rezsi tenyleg jo erv. Foleg hogy az energiahordozok ara hosszutavon novekedni fog (mivel ugye fogynak). Az ujepitesuekkel valoban gond lehet a "kisporolas", de jonevu ceget kell megnezni, tokeeroset, es olyat aki mar evtizedek ota piacon van.
2016. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
39%

Attól,hogy te idióta vagy és inkább kérnél egy 20nmes luxuslyukat a nagyanyádtól,ő még gondolkozhat ésszerűen és vehet neked egy 70 négyzetméteres,tágas lakást,amit felujitotok,vastagak a falak,nincsen 40 fok télen-nyáron stb


Mellesleg csótányos,putris ? te nem vagy magadnál ..

Én laktam régi meg új építésüben is,igaz nem luxuslakásban ,de csótánnyal nem találkoztam,és kukatároló is volt.


Nemhogy örülnél neki,hogy a nagyszüleid nagyobb lakást akarnak neked ,te elkényeztetett kis majom.Tőlem csak egy jó nagy pofont kapnál

2016. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
63%
15 millióért új építésű garzon? Te kicsit el vagy tévedve az árakkal kapcsolatban.
2016. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!