Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy vegyem ra a nagyszüleim...

Hogy vegyem ra a nagyszüleim hogy ne egy 70 nmes régi bérházban vagyenek lakást nekem hanem ugyanannyi pénzért egy uj épitesű garzont? Az a baj nagyon régies a gondolkodásuk

Figyelt kérdés
Hogy majd apa felújítja meg minden de nekem nem kell a csótányos putri meg a kórfolyos az tok gáz de ók ezt nem látják be ezen a pénzen lehet kapni egy új épitésű luxus garzont. De ők csak abban gondolkodnak hogy 70 nm az milyen jo lesz nekem merg az uj epitesu az car sztük mert abbol kisporoljak az anyagot... De nekem uj epitesü kell már ki is néztem meg olcsóbb is lenne.
2016. márc. 15. 14:46
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
35%
uge tudjátok, hogy mindig a kamukérdések oldódnak meg hirtelen, miután a két oldal egymásnak esett?
2016. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
0%
Meg a kamukérdésekben foglalózzák le két héttel az adás-vételi előtt. Vagy a butuskák. :)
2016. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Ha nem foglalőztuk volna le elvitte volna mas egy pasas is licitalt ra.miért mások hogy szokták?
2016. márc. 22. 11:42
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Aki annyira h*lye, hogy a 70 nm-es Margit körúti lakás helyett valami papírfalú, új építésű hányadékot akar, az szűkölködjön Óbudán a 35 nm-ben. Ugyan nem ismerek minden Margit körúti házat, de az a környék nem egy Hős utcai putri. Tényleg meg kellene becsülni magad, mások örülnek, ha 35 éves korukra lesz saját lakásuk, te meg finnyáskodsz és okoskodsz. Amúgy nem szabad szívbajosnak lenni, kérjél 22 milliós ingatlant valahol máshol (akkor mindenki enged az álláspontjából), és meg lesz oldva a keleti kérdés.
2017. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
46: Cicuka, a Bazilikánál nem kapsz 22 millióért 50 nm-t, az az én lakásom ára (az általad gyűlölt körfolyosós bérház 4 m belmagasságú földszinti lakása) Kelenföld egy villamosmegállóhoz közeli, ám csendes utcájában.
2017. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!