Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy vegyem ra a nagyszüleim...

Hogy vegyem ra a nagyszüleim hogy ne egy 70 nmes régi bérházban vagyenek lakást nekem hanem ugyanannyi pénzért egy uj épitesű garzont? Az a baj nagyon régies a gondolkodásuk

Figyelt kérdés
Hogy majd apa felújítja meg minden de nekem nem kell a csótányos putri meg a kórfolyos az tok gáz de ók ezt nem látják be ezen a pénzen lehet kapni egy új épitésű luxus garzont. De ők csak abban gondolkodnak hogy 70 nm az milyen jo lesz nekem merg az uj epitesu az car sztük mert abbol kisporoljak az anyagot... De nekem uj epitesü kell már ki is néztem meg olcsóbb is lenne.
2016. márc. 15. 14:46
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
25%

Így pláne nem mennék bele.

De ha nem vagy 18 éves sem, miért olyan sürgős, hogy lakást vegyenek neked? Úgysem lakhatsz ott felügyelet nélkül, ha kiskorú vagy.

2016. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
87%

9-es itt nem az van, hogy valaki idióta és valaki ésszerűen gondolkodik, hanem két különböző nézőpont ütközik.

Nekem is a szüleim vettek lakást, mégsem az volt, hogy kitalálták ők, hogy nekem milyen lenne jó és még haszonélvezetet is tettek rá, nehogy azt csinálhassak a saját lakásommal, amit akarok, hanem közölték, hogy mennyi keret van rá, a továbbiakat (kiválasztás, papírmunka) én intéztem.

És köszi nekem sem kellett volna egy 70 négyzetméteres, körfolyosóra nyíló lakás egy olyan környéken, amelyet inkább elkerülök. Akinek az kell, az persze vegyen azt. De ha másnak veszünk lakást, az a minimum, hogy a rászánt kereten belül figyelembe vesszük annak az igényeit is, aki lakni fog benne.

Tudom, vannak, akik el sem tudják képzelni, hogy valakinek nem az tetszik, ami nekik, de értelmes felnőtt emberektől elvárható, hogy kilépjenek ebből a korlátolt látásmódból.

2016. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó ez akár helytálló is lehetne,de nem egy saccra 14 éves takonytól , neki ez KELL ,meg luxuslakás 15 millióért,aha ..

Azért egy gyerek nincsen tisztában vele miylen szempontokat kell figyelembe venni,lehet,hogy 10 év múlva a seggét a földhöz veri majd örömében a körfolyós lakás miatt is,ha megtudja mennyit kell dolgozni a pénzért


És látszik,hogy teljesen el van tévedve,csótányos,koszos putri ,ja,biztos van ilyen is,de ne akard bemesélni nekem hogy az összes gangos ház ilyen,rengeteg fel van újítva .


Nekem inkább a stílus az,ami miatt kinyílt a bicska a zsebemben

2016. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
49%

Hozzavagnak valamit amiert mas negyven evet gurcol harom muszakban hogy valahogy kizzadja es sokaknak meg ugy se sikerul, erre megy ra az eletuk, de neki nem jo, mert vacak putri.


Hogy az ilyent miert nem vagja jol pofan valaki.

2016. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen panelbe én se költöznék, de persze azt mondják ajándék lónak ne nézd a fogát. Meg nehéz azokat eladni
2016. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon tajekozatlan, ostoba, aki a belvarosi polgari lakasokat putrinak gondolja :D fiam, koltozz ujepitesu garzonba, ott majd megtanulod, hogy mennyi az annyi :D


(Udv egy 3,7 m-es belmagassagu 66 nm-es felujitott, D-Nyi tajolasu vilagos polgari lakasbol. Csotany nincs, ebben nem tudlak megerositeni. A kukat meg rendszeresen uritik, mossak, ahogy a jardat is minden nap.)

2016. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
57%

Én is jól látom, hogy a kérdezőnek vissza kellene venni az előítéleteiből és többet tájékozódhatna, de mindez nem jelenti azt, hogy szó nélkül le kell nyelnie, amit a nagyszülei rá akarnak kényszeríteni. Az meg, hogy haszonélvezetet akarnak az anyjának, megkötés, amibe én sem mennék bele.

Nem írta, hogy 14 éves, csak azt, hogy 18 alatti. Továbbra is arra lennék kíváncsi, hogy miért olyan sürgős, hogy lakást vegyenek neki.

2016. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
68%

Márpedig én se mennék körfolyosósba, az nekem maga a nyomor. S biztos van szebb is, de putri is, láttam olyat eleget. El se tudja adni, szóval ez nekem egy nem létező ajándék lenne, amivel semmit nem tudok kezdeni.

Teljesen jogos elvárás, hogy valamelyest vegyék figyelembe a véleményét, de persze az ő pénzük, azt csinálnak vele, amit akarnak.

2016. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
87%
A belvarosi es a korfolyosos nem ugyanaz :) nekem a konyham gangra nez es olyan uveg van rajta h se ki, se be nem latni. Meg nem is nezzuk egymast. Viszont a szomszed nemieletet nem hallom ellentetben az ujepitesu elozo lakassal.
2016. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
35%

17: "szó nélkül le kell nyelnie, amit a nagyszülei rá akarnak kényszeríteni. "

Jujj, micsoda terror, kenyszer, egyenesen gyerekbantalmazas, forduljon a gyamugyhoz hogy lakast akarnak venni neki! Szornyu! :D


Osmered-é a "nem eroszak a disznotor" illetve az ajandek lo fogara vonatkozo mondasokat?

2016. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!