Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy vegyem ra a nagyszüleim...

Hogy vegyem ra a nagyszüleim hogy ne egy 70 nmes régi bérházban vagyenek lakást nekem hanem ugyanannyi pénzért egy uj épitesű garzont? Az a baj nagyon régies a gondolkodásuk

Figyelt kérdés
Hogy majd apa felújítja meg minden de nekem nem kell a csótányos putri meg a kórfolyos az tok gáz de ók ezt nem látják be ezen a pénzen lehet kapni egy új épitésű luxus garzont. De ők csak abban gondolkodnak hogy 70 nm az milyen jo lesz nekem merg az uj epitesu az car sztük mert abbol kisporoljak az anyagot... De nekem uj epitesü kell már ki is néztem meg olcsóbb is lenne.
2016. márc. 15. 14:46
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
8%

15 millióért új építésű garzont?!Hol?

Látszik h el vagy kényeztetve!!

2016. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Pünkösdfürdő u. Mézünk lakásokT nem a kút fejemből vettem..ezek konkrét számok amiket írtam
2016. márc. 15. 19:07
 33/55 anonim ***** válasza:
75%
mégis miből fizetnéd 70 nm rezsi költségét?
2016. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Ők fizetnék
2016. márc. 15. 19:14
 35/55 anonim ***** válasza:
64%

Ha egy picit is hosszabb tavon gondolkodnal, rajonnel, h a belvarosi lakas sokkal tobbet er. Benne elni, csaladot alapitani, eladni, kiadni, fejleszteni is jobban lehet. Nem beszelve arrol, h szakad felfele az ara...

Egy 35 nm-es lakas ket embernek mar lakhatatlanul kicsi. Egy szobaja van, es annyi is marad. Nincs benne kulon halo-nappali, aki negy hozzad, rogton a halodban talalja magat. Ez mondjuk 25 felett mar zavarja az embert. Ha fozol, minden uszik a kajaszagban, lehet, h be se fer egy normalis etkezoasztal...

2016. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
4%

szó nélkül le kell nyelnie, amit a nagyszülei rá akarnak kényszeríteni


Kényszer??? Nem kényszer. Nem kell, amit adni akarunk? Úgy is jó.

2016. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
23%

a pénz mert elkorrodalodik különben


Tuti, hogy egyetemre készülsz? Megvan fejben, mi az a korrózió, korrodálódás?

2016. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Az ingatlan a te neveden lenne, azaz te lennél a tulajdonos, a te neved szerepelne a tulajdoni lapon, vagy a nagyszüleid, és te csak benne laknál?


Egyébként egy kis infó:

[link]

2016. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Én nevemen lenne ők használták ezt a szót
2016. márc. 15. 20:47
 40/55 anonim ***** válasza:
En korfolyosos hazba nem koltoznek tobbek kozott,mert a kozel 4 meteres belmagassagot nem lehetne rendesen futeni,ujepitesuben pedig azert nem jo lakni (sajnos ilyenben lakom) mert mindenutt gipszkarton falak vannak.Egyszeruen nincs maganeleted.Ha elfingod magad,az egesz hazban halljak.
2016. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!