Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Le szeretném vágatni a hajam,...

Le szeretném vágatni a hajam, hogy kéne elmondani nagymamámnak?

Figyelt kérdés
A nagymamám családjában mindenkinek nőnek hosszú szinte vágatlan haja volt. Én most leszeretném borotválni a hajamat oldalt, de csak a szélét. Anyával már beszéltem, és ő azt mondta egyszer mindent ki lehet próbálni, aztán ha jól áll, meg szeretem ekkor legyen. Viszont nem tudom, a nagyinak, hogy kéne elmondani? Nem lehet csak úgy beállítani az új frizurával ugye?

2016. ápr. 15. 18:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Ha anyukáddal élsz, és nem a nagymamád nevel, valamint nem ő fizeti akkor szerintem de. Én se kérdezem meg soha a nagyszüleim amikor levágatom a hajam akár sokkal rövidebbre is. Aztán meg ha szeret így is szeretni fog, ha meg beszólogat az meg csak őt minősíti, h milyen "elfogadó és szerető" nagymama.

Sok sikert az új hajadhoz! :D

2016. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fog beszólogatni, csak nem illik-e például előre szólni neki? De akkor nem annyira, köszi.
2016. ápr. 15. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád megengedte, akkor a nagyinak felesleges előre szólni. Ha szóvá teszi, megmondod hogy neked ez tetszik.
2016. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád megengedte, ezért fölösleges szólni a nagyinak. Ha szólsz neki előre és elmondod milyet szeretnél, ő csak azt fogja látni hogy a szép hosszú tincseket meg akarod rövidíteni és ronda lesz. Sőt ! Ha szólsz neki azt fogja hinni hogy beleszólási joga van a frizurádba. A helyedben megcsináltatnám és a kész frizurával beállítanék hozzá. Egy szélén fokozatosra vágott haj besütve elég mutatós a nagyiszemeknek, viszont elmondva lehet hogy nem tetszene neki.
2016. ápr. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kár a szép hajadért. Hülye egy divat ez az oldalt leborotválós. Ezt mondom én. Meg a nagyid is ezt fogja mondani. Amúgy nem kell neki elmondani, a te fejed, a te döntésed, hogy nézel ki. Ha menni akarsz az értelmetlen divat után, tedd meg. Szerencsére a haj viszonylag hamar kinő, ha esetleg megbánnád.
2016. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem láttam mostanában ilyen frizurájú lányokat, amerre én lakok. Nekem legjobb barátom javasolta még régebben és most már egy fél éve szeretnék ilyen frizurát tehát most már lehet megcsináltatom.
2016. ápr. 16. 12:26
 7/11 anonim ***** válasza:

marha hülyén fogsz kinézni és ez egy tavalyi bolondéria


ha le akarod akkor vágd de ez a borotválás ....

2016. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed, végül is van benne valami. Azért gondoltam, hogy kipróbálom, hogy állna mert szerencsére gyorsan nő a hajam. De köszi, lehet igazad van.
2016. ápr. 16. 16:50
 9/11 anonim ***** válasza:

A lanyom 40cm vagatott le

sokkal jobban all neki a rovid mint a hosszu

2016. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. ápr. 16. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!