Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti meghívnátok az esküvőtökre...

Ti meghívnátok az esküvőtökre a nagymamátokat, ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta egyszer láttam, mikor apumnak elég súlyos autós balesete volt, akkor is leb*szott azért, mert nem sírok. Soha életemben sem szeretet, sem ajándékot nem kaptam tőle, csak egyetlen egyszer karácsonyra egy fülbevalót, utána is közölte, h hitelből van. Apámmal tartja a kapcsolatot, egyébként a családunk (anyuék meg a tesómék) utáljuk. Nagyon sokszor tett nekünk keresztbe, sosem segített, miután öcsémet kiskorában (2 éves volt) műtötték, én meg ovis voltam, egy délutánra sem volt hajlandó vigyézni ránk, mrt nem volt kedve. anyumat is zsigerből utálja. elhívnátok, csak azért, mert családtag? A nagypapámmal, az ő férjével soha nem volt bajom, ő nagyon aranyos, kedves ember, de ennek a hárpiának az áskálódása kicsit se hiányzik.
2016. aug. 1. 01:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Illik meghívni,de én szívem szerint gsose hívnám.Sztm hívd még,max ne foglalkozz vele,a te napod lesz :)

Ha még nem hibod meg akk amiatt is rád szall

2016. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
98%
Én biztos hogy nem hívnám meg..
2016. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Én nem hívnám meg
2016. aug. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Én nem hívnám. Szerintem, ha ezen megsértődik, az amiatt lesz, hogy jajj mit szólnak mások, nem pedig amiatt, hogy nem láthat férjhez menni. Hiszen eddig se nagyon érdekelted.
2016. aug. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát nagyapád miatt szívás. Ha meg lehetne oldani, hogy csak őt hívom meg, akkor nagyanyámat biztos nem hívnám.

Nekem fordított a helyzet, a nagyapám gázos, de nagyanyám 30 éve elvált tőle, így simán meg tudom csinálni, hogy csak őt hívom.

2016. aug. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Illik vagy sem, én sem hivnam meg, azert hogy tonkretegye eleted egyik legszebb napját is?
2016. aug. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez a te napod, soha meg nem ismételhető, csináld úgy ahogy tudod, hogy a legjobb lesz. Ne az illem döntsön róla.
2016. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Elhivnam nagyapammal egyutt, ha van kedve, jojjon el. Elviselnem a nagyapa kedveert a harpiat.
2016. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
12%
Ott a helye a vénasszonynak
2016. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

nálunk szóról-szóra ez a helyzet, kivéve, hogy az öreglány özvegy.


mi nem hívtuk meg, a férjem családjának azt mondtuk, hogy gyengélkedik. és vicces módon a férjem nagyanyja is ugyanilyen, ő se lett meghívva, szintén "gyengélkedett":D

2016. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!