Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Csúnya dolog, hogy nem tudok...

Csúnya dolog, hogy nem tudok teljes szívvel örülni az ajándékoknak?

Figyelt kérdés
A mamám mindig rendel az Avonból vagy Oriflameből parfümöket, dezodorokat, sprayket, krémeket stb. kicsit használja őket, majd odaadja ajándékba születésnapra, karácsonyra stb. Szerintetek csúnya dolog, hogy nem tudok neki teljesen örülni? Persze örülök, hogy ad, de előtte miért használja, ha tudja, hogy ajándékba lesz?

2016. nov. 1. 19:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ő bontja ki, a szemem láttára használt már olyat, amit odaadott ajándékba később.
2016. nov. 2. 09:10
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Abszolut nem csunya dolog,en is borsot tornek az orra ala,ahogy elottem javasoltak.

Az ilyen dolgokat mi maximum baratnokkel cserelgetjuk,peldaul ha egy sampon nem valik be valakinek,egy masik szemely a kis csapatbol tuti lecsap ra😀 De ezt nem szulinapra adjuk egymasnak,hanem csak ugy...

2016. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5%

@tegnap 22:21:


Az hogy mi "illik" és mi nem, egyáltalán nem objektív dolog. Attól hogy számotokra valami normális, csak annyit takar, hogy azt szoktátok meg. Az emberek 80-90%-a nem olyan burzsuly jólétben nőtt fel amiben ti.

2016. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Nyuszikám, ne mentegesd a szüleidet, akik nem tanítottak jómodorra, tök felesleges... Vannak alapvető illemszabályok, amiket a társadalom nagy része ismer és betart. Például hogy nem adunk használt holmit ajándékba. Vagy hogy az ajándékot akkor is megköszönjük, ha nem örülünk neki. És még sorolhatnám. Aki pedig ezeket nem tartja be, arról joggal gondolják azt, hogy egy tuskó. És ennek köze nincs az anyagi jóléthez, ez szimplán primitívség.
2016. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

"burzsuly"


Te ezt az egy szót ismered? Egyébként nem ly-vel kell írni...


Attól, hogy te paraszt vagy, még mi hadd ne legyünk azok, és főleg: ne demonstráld már minden hozzászólásoddal, hogy még írni sem tudsz, nemhogy viselkedni!

2016. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%

szerintem beszélj anyukáddal,hogy jobb lenne inkább nem ajándékozna ,mert ezzel csak magát égeti a rokonok előtt.


nekem is van amúgy,hogy nem válik be egy kozmetikum. tovább adom tesómnak vagy barátnőimnek. de szólok előre,hogy már kipróbáltam. és értelemszerűen nem ajándéknak szánom,hanem csak odaadom. tőlük is ugyanúgy szoktam kapni olyat,ami nekik nem vált be. ez így normális szerintem. ajándékként feltüntni elég gáz.

én mindenképp beszélnék vele és visszautasítanám ezeket

2016. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!