Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Természetes hogy így viszonyul...

Természetes hogy így viszonyul hozzánk? Miert ilyen velem is?

Figyelt kérdés

Anyai àgon a nagymamám mindig is jobban szerette anyukám testvérét (ő fiú ès fiatalabb mint anyukàm). Mindig ő volt a tökèletes bàrmit csinàlt, mindenki látta ès látja a mai napig a kivételezést köztük.

Anyukàmnak ez mindig is rosszul esett. De mióta az öccsének van felesége és két gyerekük azóta èn is érzem mennyire meg vagyunk külömböztetve.

Engem mamàm kis koromban elhordott minden bolondnak mert nem tanultam olyan jól, unokatesómék akármit csinálhatnak ők tökéletesek.

Anyu tesójànak a feleségèvel mamàm mindig kibeszél engem meg anyukámat. Mindig megaláz minket, de a szemembe azt mondja engem szeret a legjobban mert első unokàja vagyok.

Nagyon rosszul esik ez nekem. Bizonyàra a dédunokàival is kivételezni fog arról a részről.

Beszélni nem igazàn tudok vele erről mert mindenen hamar megsértődik és mindent a fejemhez vàg.

Ugye anya tesójával meg a feleségèvel mamàm mindig nagyon kedves a szemükbe, lesi minden kivànságukat. De másnak őket is néha ki szokta beszèlni.

Ez amúgy termèszetes hogy pl mamàm mindenkit kibeszèl valakinek? Normàlis ez egy csalàdba?

16/l



2016. nov. 3. 11:16
 1/3 anonim válasza:
56%
Anyukámmal is pont ugyanez volt! :)
2016. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de ne foglalkozz vele! Változtatni nem tudsz rajta, ha beszèlsz vele az sem fog èrni semmit.
2016. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs szülő/nagyszülő, aki egyformán szereti a gyerekeit. Mindenki törekszik rá, és az adott korban talán úgy is érzi, hogy sikerül, de később, visszatekintve rájön, hogy nem így történt. Mindig van különbség, mindig van, akinek többet elnézünk, mint a másiknak.
2016. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!