Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Egyre több felesleges dologért...

Egyre több felesleges dologért szid le nagymamám és sokszor eléggé nagy hülyeséget beszél, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olyanokért büntet hogy pl nem veszem fel a papucsom otthon, vagy hogy nem veszek atlétát a felsőm alá ha elmegyek otthonról, még abba is beleszól, hogy hogyan kenyem meg a placsintát és ebből már elegem van, ha visszaszólok akkor meg még neki áll feljebb, hogy mérz szájaskodok, ma történt meg, hogy nem vettem fel atlétát a felsőm alá mert nem volt annyira hideg,jövök haza,erre a cirkusz fogad,hogy hogy merészelek télen elmenni így egyszál rövidujjúba, 15 évesen ennyire nem tudok gondolkozni stb stb,és azt mondta hogy ha valaki meglátná,hogy így egyszál felsőben járkálol akkor valaki biztos bejelentené ezt a gyámügyön hogy nem foglalkozik velem én meg már nem tudtam mást, könnyesre röhogtem magam hogy hogyan tud ekkora hülyeséget mondani. Már tényleg elegem van az egészből, néha már tényleg elköltöznék valahova...

2016. nov. 24. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Azért vagy felháborodva, mert félt a nagyanyád? Ennyi idős koromban (jó régen volt) télen is miniszoknyát hordtam. Akkor anyukám azt mondta, majd nézd meg magad 20 év múlva. Mondanom sem kell, hogy a térdeim úgy fájnak, hogy néha alig birok menni. Hidd el, jót akarnak neked.
2016. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de ezt már túlzásnak gondolom, mert okkal nem veszem fel, mert tudom hogy izzadós vagyok és mindíg melegem van, mert ha fel tudnám venni,akkor nekem mindegy, ha kell felveszem, csak ne legyen cirkusz, de így nem
2016. nov. 24. 16:06
 3/17 A kérdező kommentje:
Még főleh ezen a gyámügyes sztorin húztam fel magam,meg akármit mondok,mindig neki van igaza...
2016. nov. 24. 16:07
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Mert ő az öregebb, és ő nevel.
2016. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De szerintem ha nekem van igazam akkor el kellene ismernie hogy nincs igaza,nem még jobban állítania, hogy neki van igaza
2016. nov. 24. 16:31
 6/17 A kérdező kommentje:
Mert ha ilyen akkor most mit csináljak? Tanuljam el tőle hogy nekem sosincs igazam,mindig másnak? Vagy azt hogy szótlanul tűrjem hogy még abban is lemond hogy hogy kenyem meg a palacsintát?
2016. nov. 24. 16:38
 7/17 anonim ***** válasza:
3%
persze h neked van igazad ne legyél karrótnyelt mutasd már meg neki h hol a helye. nekem is mindenbe beleszóltak ezek a.... 1x mutattam meg nekik h kinek hol a helye azóta qss van.
2016. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jó ez már picit túlzás,utolsó
2016. nov. 24. 17:01
 9/17 anonim ***** válasza:
ha majd férjet is helyetted akar választani akkor hid el szívesen visszapörgetnéd majd az időt..
2016. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
gondolom te se szólsz be neki h rémesen öltöködik akkor ő is nyugizzon..
2016. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!