Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Egyre több felesleges dologért...

Egyre több felesleges dologért szid le nagymamám és sokszor eléggé nagy hülyeséget beszél, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olyanokért büntet hogy pl nem veszem fel a papucsom otthon, vagy hogy nem veszek atlétát a felsőm alá ha elmegyek otthonról, még abba is beleszól, hogy hogyan kenyem meg a placsintát és ebből már elegem van, ha visszaszólok akkor meg még neki áll feljebb, hogy mérz szájaskodok, ma történt meg, hogy nem vettem fel atlétát a felsőm alá mert nem volt annyira hideg,jövök haza,erre a cirkusz fogad,hogy hogy merészelek télen elmenni így egyszál rövidujjúba, 15 évesen ennyire nem tudok gondolkozni stb stb,és azt mondta hogy ha valaki meglátná,hogy így egyszál felsőben járkálol akkor valaki biztos bejelentené ezt a gyámügyön hogy nem foglalkozik velem én meg már nem tudtam mást, könnyesre röhogtem magam hogy hogyan tud ekkora hülyeséget mondani. Már tényleg elegem van az egészből, néha már tényleg elköltöznék valahova...

2016. nov. 24. 15:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán akarnék sehogyan se férjet választani, 15F-heteró vagyok:D amúgy meg nem az a lényeg hogy beszólogatni egymásnak, csak rá szeretnék mutatni finoman hogy már tzás amit ő csinál
2016. nov. 24. 17:20
 12/17 anonim ***** válasza:

mond meg neki, h nagyfiu vagy mar, erzed, h neked hogy a jo, ha meg fazol, akkor felveszel egy pulovert

. egyebkent ki hord mar atletat?? nagyon ritka, max feher ing ala.

2016. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezt sokszor mondtam már neki de hiába
2016. nov. 24. 18:13
 14/17 anonim ***** válasza:
sry azt hittem lány vagy :D akkor meg plána ne pattogjon
2016. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szüleid ilyenkor hol vannak?

Amúgy meg ha rákezd, ott hagyod. Mit csinál szerinted majd, ráderőszakolja az atlétát?

2016. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Vele élek, apám kb 0-24 dolgozik, anyámmal meghát nem vagyok valami jóban,ez ilyen tökéletes femili
2016. nov. 24. 20:27
 17/17 A kérdező kommentje:
A másik nagymamámmal beszéltem erről, ő azt mondta, hogy ezt csak azért csinálja és mondja mert félt és szeret, de én finoman rá szeretném vezetni hogy én már nem az a 7 éves kisgyerek vagyok aki még anno ideköltözött hozzá, nem akarom megbántani, de azt se hogy így maradjon a dolog
2016. nov. 25. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!