Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Terhesség eltitkolása? Hogyan?

Terhesség eltitkolása? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok és 12 hetes terhes.

A párommal nem terveztük a babát,de nem volt kérdés,hogy megtartjuk-e és nagyon várjuk már.

Mindketten dolgozunk,együtt élünk.

Minden ismerős/rokon jól fogadta a hírt,viszont a nagypapámnak nem merem/merjük elmondani.

Ő sajnos nem értené meg,nem tudná elfogadni,hogy ilyen fiatalon kisbabám lesz és nagyon félek,hogy mi lesz most.

Egy külső városrészben élnek a mamával,ami kocsival 15 perc tőlünk,így viszonylag gyakran találkozunk.

Ha megtudná biztos teljesen kifordulna magából.

Nem is magamat féltem igazából,mert én kapnék egy pofont meg pár óra kiabálást,de a mamát tönkretenné,talán még bántaná is és sajnos nincs olyan jó egészségügyi állapotban sem:(.

Régebben is,ha csak valami rossz jegyet kaptam,egy hétig kiabált a mamával,hogy hogy nevelhetett ilyenné engem,a mostani párom volt az első akit be mertem mutatni neki,pedig előtte volt kettő is,mert ehhez is fiatalnak gondolt.

Nagyon féltem a mamát.

Ezért nem is szeretném elmondani a papának ezt,viszont elképzelésem sincs,hogy hogy tudnám ezt megvalósítani.:(

Hiszen akkor legalább 4-5 hónapig nem mehetnék ki hozzájuk,ha már látszódna a hasam és a baba születése után is max egy órára,aztán rohannék haza a picihez.

Tényleg nem tudom mi lenne a jó megoldás,nagyon el vagyok keseredve.:(



2017. márc. 14. 16:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%
könnyen beszél az akinek nincs ilyen rokona
2017. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Jó pofán kell baszni a vén faszt!
2017. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

"Nem is magamat féltem igazából,mert én kapnék egy pofont"

És ez 19 rendben rendben van?? Ne legyél már ilyen életképtelen.

Minek egyáltalán tartani ilyen emberekkel a kapcsolatot. Ha ilyen idegbeteg és feléje sem néznék. Mi vagy te neki a tulajdona?

2017. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*19 évesen
2017. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
12-es, remélem a saját nagyapádat is így hívod és fel szoktad képelni, és azt is remélem, hogy ha egyszer te is nagyapa leszel, az unokád is ilyen "kedves" lesz hozzád.
2017. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Aki a 19 éves, terhes unokáját képes megpofozni, az szerinted mit érdemel, utolsó? Dicsérgessük, hogy milyen határozott kis öreg bácsika?
2017. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Legyél őszinte, ahogy fentebb is írták. És a gyermeked is erre neveld.
2017. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Óvatosan az öreggel, mindenképpen csak felnőtt férfi (a párod) társaságában megközelíteni. Ha bármi esély is van arra, h. 'ezért' Te vagy a mamád (ő most a nagymamád v. az anyukád?) kapni fog, akkor minél később előhozakodni a témával - annál később kezdi el verni.... :(


(Az én 'drága, jó nagypapám' számtalanszor megerőszakolta a nagymamámat.... csak a halála után tudtam meg.)

Ennyit az kedves, idős urakról.

2017. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!