Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért akarja minden nagyszülö...

Miért akarja minden nagyszülö annyira megnézni hogy fürdetem az unokájukat? Az oké hogy szeretik meg látni akarják a gyereket de a fürdetés miért olyan nagy dolog?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 07:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

"Amikor ruhában fent van és nézelődik/játszik? "


Egy ujszulott?

2017. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi ostoba nőt. Nevetséges, hogy egyeseknek már a baba fürdetés nézése is perverzió.
2017. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

AMikor anyósom nálunk van, vag ymi náluk, akkor nem én fürdetek, hanem ő. Így láthatja közelről, én meg addig "szusszanhatok"...


Miért baj ez???

2017. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
Aranyosak, amikor pancsolnak. Én is egy hete néztem meg az unokahugikat pancsi közben. Haláliak, úgy örülnek a víznek, fogmosásnak, mindennek.
2017. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Mert megnézték nem zavart csak anyósom ott sóhajtozott este hogy még nem is làtta fürdeni,akkor mondtam neki nézze meg csak nem tudom miért olyan nagy szàm mikor amúgy csak üvölt közben mert még nem tetszik neki. Amugy màr sokat van fenn napközben szóval akkor is látja ébren.
2017. márc. 24. 11:03
 16/27 anonim ***** válasza:
33%
Mondd neki, hogy akkor fürdesse ő.
2017. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
31%

11, nem, kismacska.

Szerencsére az én gyerekeim nem vakon jöttek a világra, egyből tudtak nézelődni. Fürdetéskor pedig semmivel se voltak aktívabbak, mint előtte egy félórával....

2017. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
70%
Amikor ők neveltek gyereket, ez egy fontos esemény volt. Ezért szeretnék látni.
2017. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%

Egy csecsemo eleteben a furdetes ma is fontos esemeny, kabe az egyetlen ami tortenik vele az alvason meg az evesen kivul.


Tenyleg nem fer a fejembe mit kell ezen fennakadni. Meg akarja nezni, hat nezze, nem tokmindegy? Nalunk is kotelezo program volt amikor kisbaba volt es ott voltak latogatoba. eszembe nem jutott hogy ez gond vagy problema, vagy kerdest kellene rola kiirni.


Aztan amikor nagyobbacska lett es a nagyszulonek is lehetett vele interakcioja, akkor ez elmaradt.

2017. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%
Nobszdmeg...Imádtam puszilgatni az enyémeket fürdetés után, imádtam az illatukat, a finom bőrüket, nyilván pár agyament hülye szemében ezért már pedofil, perverz állat vagyok.:DD Egyébként nálunk max 2-3 este volt sírás fürdetés közben, utána kifejezetten élvezték, tündériek voltak. Persze, hogy kíváncsi rá a nagymama, én is az leszek, intelligens nő pedig meg tudja oldani, hogy úgy legyen része a mamának az élményben, hogy senkinek ne legyen zavaró.
2017. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!